SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 wszy cykl sam winstrol pytania i odblokowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 422
Będę brał sam winstrol w tabsach. Więc moje pytanie po miesięcznej kuracji (3tabsy dziennie) będę musiał się odblokować czy nie trzeba bo samym winstrolu?

No pain no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
Bad , mógłbyś mi ułożyć ewentualny cyklon z propka i wina , ( prop 2 flakony z ec 100mg, no i jeden flakon z IP 150 mg ) no i 100 winka ...

do tego mam 50 tabletek tamoxa ...
pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Dlaczego akurat wins?
Dlaczego taka dawka?
Dlaczego tak krótko?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 422
Mam winstrl (stanozorhol) po 10mg w tabs. Będe brał 3 dziennie.1wszy cykl na rzeżbe. Jestem poczaktujacy i wystarczy. Tylko pytanie po 90 tabsach muszę się odblokowywac?
2

No pain no gain

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 513
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 422
No wiem ale to pierwsze podejscie i będzie działało bo ciało nie jest przyzwyczajony. Tlko będę musiał się odblokować?
2

No pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
a niech ktos wiedzacy wiecej napisze czy taki cyklo ma wogole sens (bo wg mnie nie ma zadnego) ale chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej. jakie sa za i przeciw takiego cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 422
A będę musiał się odblokować czy nie?

No pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
a czy musisz doope wycierac jak sie wysrasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak naprawde nic nie musisz z wyjątkiem kilku rzeczy jak np. płacenie podatków...

Wogóle ten cykl jest do dupy, jeśli już weźmiesz 90 x 10 mg wina, to ja na twoim miejscu bym się odblokował.

WRC --->

Zmieniony przez - InsideMan w dniu 2008-09-19 10:03:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
Nie kumam tego. Ludzie zaczynajac kontakt z saa biora nawet sama metke, jest cykl gdzies na forum rozpisany na ok 100 tabl metanabolui to niekogoniedziwi ze cykl z dupy itp alejak koles chce podac samo wino to juz odmieniec jakis.
Osobiscie bralem kiedys samo wino i to 100 tabl po 10mg i bylem bardzo zadowolony.
1

"audiatur et altera pars"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tranabol+Anapolon

Następny temat

androlic 50 test

Wiecej