SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1-szy mono kreatyny,8miesięcy staż, co wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13109
Witam wszystkich.

Mój staż, to 8 miesięcy, mam 19 lat, 187cm wzrostu, waga 84kg.
Niedawno skończyłem HST i po SD chce zacząć może tym razem splita.

Mam pytanie, w mojej diecie używam z odżywek tylko gainera Trec Mass XXL i to tylko w dni treningowe.
Znalazłem kilka renomowanych kreatyn (monohydratów), które napiszę poniżej, ale jeśli znacie coś lepszego, to piszcie, bo zależy mi na kreatynie, która daje NAJLEPSZE z Waszej autopsji efekty. Oprócz polecenia krety, proszę również o tutorial jak ją brać w dni treningowe i nietreningowe.
Jako, że będzie to moja 1-sza kreatyna, to chyba ok, że mono?
Dodam, że zależy mi na NAJLEPSZYCH efektach, cena nie gra roli ;)
I najlepiej ile kupić kreatyny, żeby starczyło na 8 tyg. treningu czyli 1 cykl, bo po cyklu chyba nie trzeba jej brać, tylko trzymać dietę?

1.) Olimp Creatine Mega Caps
2.) Biogenix - Creatine Microform Powder
3.) Vitalmax - Creatin Monohydrate
4.) OLIMP Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps
5.) TREC Creatine normal plus
6.) TREC Creatine micronized 200 mesh + Ribose

Bardzo proszę o pomoc ludzi doświadczonych w tej akurat sprawie i z góry dziękuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Wez obojetnie jaka. Trzymaj miche w trakcie cyklu i po, cwicz z glowa i efekty napewno beda Po cyklu zrob przerwe od kretki tez 8 tyg i tyle.


dt
rano albo po treningu 5g
przed treningiem 5 g


dnt
rano 5 g

Kup 500g i tyle najwyzej Ci zostanie na kolejne cykle

Zmieniony przez - Kojuuuu w dniu 2008-10-04 19:47:19

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13109
Hmm i to wszystko?

Gdzieś tutaj na forum czytałem, że krealkalyn jest podobno lepszy od zwykłej, czy to prawda?

Wszystko, z umiarem, ale czy będzie po lub w trakcie cyklu widoczny napływ masy i siły? :D, głównie na masie mi zależy, bo dość szczupły jestem.

Proszę o odp i dziękuję za poprzednią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Masa zalezy od dobrze zbilansowanej diety a nie od kreatyny. Sila zalezy zas od treningu. Kreatyna nie jest odpowiedziala za te rzeczy to jest tylko dodatek

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13109
Aha rozumiem.

Może jestem upierdliwy, ale jeśli Ty byś wybierał, to którą byś wziął?
Lub może którą Ty brałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
kup tą która najtańsza MONO to mono

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13109
Skoro tak piszecie, to spoko i dzięki wielkie za info ;)

Sog dla Was Panowie

Pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13109
Dzięki również Apokalipsa. Sog poszedł

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wpc 80 + mono + tcm + tauryna +...

Następny temat

Odżywka!

WHEY premium