SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 rok i 4 miesiące. Do oceny.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 77572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
kurcze ale wiesz wstawiasz foty to chcesz zeby konentowali a jest slabo to nie napisza super itp . ale cwicz i wazne ze cos robisz a progres bedzie
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Jasne, ja nie mam pretensji że ktoś napisał że słabo - po to między innymi jest ten temat. Napisałem tylko swoje spostrzeżenie i vsio.

Co to za lamus wbił mi się w temat ?
Mam nadzieję że moderatorzy zrobią mu z dupy cegielnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
Bicki nieźle wyglądają, tak jakoś.. symetrycznie. jakim planem jechałeś i jaki masz teraz? Dobry plan daje co najmniej tyle samo co dieta

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Akurat z bicków nie jestem specjalnie zadowolony, ciężko je ruszyć. Ostatnio robię 2 ćwiczenia(zmieniając je często) po 4-5 serii raz w tygodniu do upadku mięśniowego. np Uginanie na modlitewniku i maszyna. Wcześniej robiłem 3 ćwiczenia(nie zmieniając za często) ale stwierdziłem że niema sensu tyle na taką mała grupę mięśniową i odjąłem jedno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
4-5 serii to mało raz w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
znaczy łącznie wychodzi 8-10 serii bo 2 ćwiczenia każde po 4-5 serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Na maszynach nie zbudujesz masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
daj sobie np uginanie ramion ze sztangą 3s 4 s uginania młotkowego i 4 uginania z hantla na modlitewniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
ok, mogę spróbować i tak nie rosną więc wiele nie tracę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Misiek,

Następny temat

Sylwetka Menela

WHEY premium