SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 rok i 4 miesiące. Do oceny.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 77556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Wiek 24
Waga 77-80 gdzieś tyle będzie, ostatnio się nie ważyłem.
Wzrost 173
Staż treningowy rok i 4 miesiące
Obwód ramienia -x
Obwód klatki -x
Obwód Pasa -x
Wyciskanie leżąc -x
MC -x
Przysiad -x

2 pierwsze zdjęcia są po 2 miesiącach ćwiczeń. Reszta aktualna.

Proszę nie komentować burdelu w pakamerze, tykwy do yerby itp. :)

















Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2013-05-30 19:24:32
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
ogólne to nie widać tych 1,4 roku słabo jak na taki staż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6586
widać zmianę i to gołym okiem (lepsza klata i ramiona) , przydało by się więcej zdjęć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
wstaw teraz zdjęcia po tym stażu ... bo rozumiem że to są zdjęcia sprzed?

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
widać widać i to sporo poszło po szerokości i ogółem Może brak definicji ale to dopiero roczek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
sory nie doczytałem że 2 pierwsze zdj sprzed... no jakaś tam zmiana jest ramiona i klata , tłuszczyku troche spadło /. Aeroby robisz?
Powodzenia :)
1

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Dzięki za pozytywne(jak i negatywne) wypowiedzi. Nie robiłem żadnego cardio. Ostatnio staram się z godzinkę dziennie pojeździć na rowerze żeby popalić trochę fatu i podkręcić metabolizm bo dorzuciłem trochę kcal i nie chce żeby za bardzo podlało.

Moim celem nie jest wyrzeźbiona sylwetka. Głównie zależy mi na masywności z jakąś tam definicją.

Pozdro
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
To powodzenia w budowaniu masy :D ps. diete masz?
łap soga na zachęte
1

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
jak na taki staż to sylwetka nie za dobra, ale poprawe widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Wydaje mi się że na tym forum są trochę zawyżone standardy dot sylwetki/stażu bo większość ludzi którzy tutaj wklejają fotki mają się czym pochwalić bo znają podstawy diety, mają jakiś tam gen i dobrze im idzie. A ci którym idzie standardowo czyli słabo po prostu nie zakładają dzienników przeważnie ale fakt trzeba równać do najlepszych :)

Diete bardziej mam niż nie mam ale jest tak na oko bez dokładnego liczenia kcal. Dużo ryżu i dużo mięcha.

Więcej zdjęć nie mam tylko jedno z bicepsami przodem.






Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2013-05-30 21:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Ogólnie niski jest to lepiej to wygląda ;] plecy ładnie ;] (nie wyświetla mi sie całe foto ) ale szeroko widać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Misiek,

Następny temat

Sylwetka Menela

WHEY premium