SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 raz na silowni jak to wygląda?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2461
temat zupelnie lightowy :D mam pytanie w domu cwicze rowny rok ale przyszedl czas wyjazdu na wakacje a wiec trzeba sobie skomibinowac jakas silke bo wyjezdzam az na miesiac. Znam miejsce gdzie jade (nad morze) i wiem ze jest tam silownia, juz sobie ustalilem ze bede odwiedzal ja caly miesiac ale... nigdy nie bylem na prawdziwej silowni, kilka razy gdy trenowalem judo ale bylem szczeniak i nic tam nie robilismy oprocz jaj, i klika razy w szkole a widomo jak to w szkole. A wiec zapytam jak to jest? Wchodze 1 raz nie znam nikogo, troche lipa no ale zawsze trzeba pojsc 1 raz. W sumie nie wiem jak tam sie prowadzi rozgrzewke itd?

Nokaut to jest...po prostu jesteś w innym świecie. Jest miękko, cicho.
Potem dochodzisz do siebie i dalej jest fajnie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Rozgrzewkę się prowadzi tak samo jak w domu, a co do pierwszego razu - bez obaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
jak wejdziesz powiedz "czesc wszystkim" hee

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7384
u nas zawsze jak sie wchodzi podaje sie kazdemu reke na przywitanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Jej koleś Ty do przedszkola idziesz z mamusią czy na siłownie ćwiczyć bo nie wiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
U nas tez kazdy sie wita z kazdym a potem sie cwiczy jak bedziesz szukal kogos kogos do pomocy przy seriach (jak nie bedziesz juz dawal rady) zapytaj napewno ktos ci pomoze

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5203
Jak ja chodziłem na profesionalną siłkę (tera mam w piwnicy)to trza było koniecznie z każdym się przywitać(kultura tego wymagała),kto nie podał ręki widać,że był pierwszy raz lub jakiś palant..Jednak różnie jest na róznych siłowniach,trza troche do niej chodzić żeby klimat poczuć.

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Ta, poda ręke jakiemuś skoksowanemu burakowi, a ten mu ją złamie



Poprostu wejdź i głośno krzyknij : "Czołem żołnierze"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
ja jak pierwszy raz bylem to nie bardzo wiedzialem co sie dzieje no ale z czasem sie dowiedzialem i juz wiem. A co jak ktoś ćwiczy na Dużym Dżymie przez duże 'D' to co ma pop*****lac 1.5 godziny i wszystkim reke podawac

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
w sumie to jest tak ze przywitac sie cza z kazdym no i na poczatek najlepiej jest zrobic wrazenie ale tak zeby nie przedobrzyc bo moze byc z ciebie pozniej tylko zwala ja np z moim wzrostem to nie mam problemow bo klade sie na laweczke zaczynam robic klatke i pierwsze pozytywne wrazenie jest pozniej juz jest lajcik

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1515
Jeśli jest duża siłka to podajesz ręke tylko kozakom, a lamusów można olać.. ja tak robie

Wymagajcie od siebie choćby nikt od Was nie wymagał

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o gryf.

Następny temat

Rekord świata na 100m !!!

WHEY premium