SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 etap po 37 roku życia i waga 117 kg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4444
Witam.
Moja waga 117 kg
Wzrost 173 cm
Chciałbym poprosić kogoś o pomoc. Zaczynajac od spaceru i bierz i w domu oraz biegu.
Jaki super suplement proponujecie do extra szybkiego i zdrowego zejścia z wagi?
Bardzo bym prosił o wyrozumiałość i pomoc.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4576
Anonim
ojan

Kuerte - zrobi jeśli będzie bardzo chciał!


Nie zrobi, zobacz na jego brzuch ze zdjęcia.


No i nie zrobił. Znikł, waga pewnie wróciła a może i ponad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Yyyyyyyyyyyyyyy na tym etapie żaden. Mozna dać coś prozdrowotnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4444
Dalej proszę o pomoc. Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607483
Moim zdaniem najlepszym suplementem będzie odpowiednia dieta i do tego trening. Na początek w zupełności wystarczy Kolejny etap to modyfikacja diety, ewentualnie treningu, a dopiero na koniec suplementy wspomagające odchudzanie. Nie ma co zaczynać od końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4444
Dziękuję. A później jaki najlepszy spalać tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Trening siłowy.

Spalacze zbędne.

Tu się nie ma co spieszyć, bo w tym wieku skóra już jest mniej elastyczna i szybki ubytek masy=nadmiar obwisłej skóry.

No i tak cynicznie, te 117 kg nie "zrobiło się" w 2 miesiące, to i forma w takim czasie nie przyjdzie. Tu się trzeba na rok redukcji lub więcej nastawić, uzbrajając w cierpliwość, nie w magiczne pigułki.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-05-27 20:55:16
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22491 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
Jak będziesz ważyć koło 80 kg to wtedy możesz się zacząć interesować spalaczami tłuszczu.
Na razie to zajrzyj do działu "odchudzanie" poczytaj jak ułożyć dietę i po ogarnięciu michy kilogramy zaczną powoli spadać. Do tego trening siłowy - na początek jakieś FBW 3x w tygodniu wystarczy.

Przy tej wadze zapomnij o bieganiu, bo możesz sobie szybko i skutecznie rozwalić kolana i stawy skokowe. Wybierz rower, spacery i basen. Bieganie, to jak waga zejdzie poniżej 100 kg. Sprawdzone.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2018-05-27 20:57:46

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4444
Dziękuję.
Jak chciałby ktoś dodać coś interesującego to z chęcią posłucham doświadczeń.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Trudno coś interesującego napisac bez konkretów z Twej strony, jakbyś dokałdniej napisał jak trenujesz jak się odżywasz coś by można napisać

Suplementy nie problem polecić, ale tu nie o to chodzi, ja wiem że jak pójdziesz do sklepu itp to zobaczą o kolo napalony to Ci wcisną suple i to takie które mogą być nie potrzebne dla Ciebie,


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-05-27 21:14:10
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Wrzuć więcej info,jakieś zdjęcie i opisz ,jak doszło do takiej wagi.
Zobaczymy wtedy co najlepiej robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4444
Zdjęcie w załączniku.
Duży problem to brzuch.
Waga w połowie to efekt stresu a druga połowa to brak ruchu i ibrzarstwo. Mam w domu biernie. Może do czegoś się przydać kiedyś trenował tenis stołowy.
Mam dużo dobrej chęci i twardy charakter.

Bardzo będę wdzięczny jak dobry człowiek ułoży dla mnie dietę oraz plan treningów. Będę naprawdę zobowiązany.

Proszę o pomoc i inf
Dziękuję


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Śladami Arnolda" wyrusza specjalna ekipa z Poznania

Wiecej