SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl w życiu ---> czyli jak zaczac przygode z koxem :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeglądając przez ostatnie dni posty zauważyłem,że wiele osób prosi o rozpiske na 1 cykl Najczesciej sa to osoby które o koxie wiedza tyle co ksiadz o boxie Niebede sie tutaj rozpisaywał bo to niema sensu
Uważam(nie tylko ja ;-P), że na 1 cykl najlepsza jest meta. Osobiscie preferuję ruską
Tak wiec...zaczynajmy....FIGHT
1. Kupujemy opakowanie metki ---> cena ok.40 zł (bezposrednio od dilera taniej ;-P)
2. Osłonki na wątrobe ---> SYLIMAROL ok.8zł (bez recepty)
3. Witaminki ---> do wyboru do koloru ceny dobrych witaminek wahają sie miedzy 30-50 zł (polecam witaminki treka )
4. Odżywka białkowa --->cena ok. 100 zł tutaj niebede sie rozpisywał bo to kwestia indywidualna (kto co woli)
5. Na odblok ---> clomid 12 tabletek
6. Jeżeli jesteś ginomenem lub chcesz sie przed tym zabezpieczyc i przed gromadzeniem wody to kup se NOLVADEX :)

7. I co najważniejsze o czym 90% koxujących zapomina : DIETA!!! ---> zapraszam do działu odżywianie

Oto rozpiska :
Cykl bedzie się składał z 98 tabletek metki, 12 tabletek clomidu, i 98-->70mg tabletek Sylimarolu.

meta : 1-4 ed 3-4-4-3
(do każdej tabletki mety bierzemy 1 tabletke sylimarolu)

1 tydz. -> codziennie po 3 tbaletki co ok. 4h (np.1 tabletka o 8.00 , 2tabletka o 12.00 a 3 tabletka o 16.00)

2 tydz. -> codziennie po 4 tabletki w równych odstepach czasowych

3 tydz. -> tak jak wyżej

4 tydz. -> tak jak w punkcie 1

Odblok : Zaczynamy następnego dnia po wzieciu ostatniej tabletki mety (np. jezeli skonczylismy brac mete w niedziele to odblok zaczynamy w poniedziałek).
Bierzemy codziennie po 1 tabletce przez 12 dni

mysle, że troche rozjaśniłem sprawe koxowania początkującym,za ewentualne błędy (gramatyczne i ortograficzne)przepraszam

aha...niepytajcie o przyrosty jakie beda bo to kwestia indywidualna, każdy organizm działa inaczej i nieda sie powiedzieć wam przybedzie masy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
własnie tacy sie dziwią puiznie ze im nie idzie wogule, wiedza tylko co to oma i meta i oczywiscie ławka prosta sztanga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
musisz zadać sobie jedno za***iście ważne pytanie

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
a co ****a ksiadz nie moze znac sie na boksie ?? ogladalem w takim programie ZOOM co byl kiedys na RTL7 o takim jednym ksiedzu co trenowal boks i jak zobaczyl jakiegos zbira co kradl torebke bodajze to go uwalil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
teraz tylko matol nie zrozumie ... ocenka .

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może jasniej ? źle jest czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
chodzilo mi o to, ze jest tak dobrze rozpisane ze tylko jakis de**l nie zrozumie ...

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
nie wiem czemu dianabol polecacie na pierwszy cykl jest strasznie tokstyczny i mocno armoatyzuje... imo wino w/g mnie lepsze na 1 cykl. w pozniejszej fazie wino + prop do metki w/g mnie daleko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
zamiast sylimarolu dalbym sylicaps. roznica cenowa minimalna a efekt wg mnie naprawde lepszy
druga kwestia to za duzo clomidu wg mnie jak po takim cyklu. 6-10 tab to max imo

nastepne odzywka bialkowa - 100zl to juz wyzsza polka

30zl najtaniej chyba ostrowia...

oprocz tego dieta dieta i dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
Sory ze sie wpier.dole
na sklepie forum jest te z ostrowi??

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
niee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Najpierw jest:

1. Trening - pierwsze dni
2. Trening + Dieta - conjamniej rok czasu
3. Trening + Dieta + Suplementy - 2-3 lata
4. Trening + Dieta + Suplementy + SAA - 4-5 lat
5. Trening + Dieta + Suplementy + SAA + hGH - 2 lata
6. Trening + Dieta + Suplementy + SAA + hGH + Insulina + IGF-1 - 3 lata
7. Trening + Dieta + Suplementy + SAA + hGH + Insulina _ IGF-1 + MGF + PGF-2 + Hexarelin + GHRP6 i jestes wreszcie w czołowce kulturystów.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta....czy cos jest nie tak?

Następny temat

Prośba

WHEY premium