SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl na METHANDIENONE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
Witam :) mam 18 lat , 185 cm wzrostu , waga : 90 kg na silke latam ponad 2,5 roku. A wiec zakupiłem 100 tabletek tej mety co w temacie. chciałbym wiedzieć czy po dawkach 3 razy dziennie po 1 tabletce(5mg) będą jakieś skutki uboczne i czy jest potrzebny odblok? zakupiłem Sylimarol i Hepatil. Wczesniej miałem pare cykli na kreatynach i gainerach , 2 lata temu przed chodzeniem na silke wazyłem zaledwie 65 kg po 2 latach treningu i brania supli waga skoczyła do 90 kg teraz chcem sobie zapodac pierwszy cykl na czymś mocniejszym i wybrałem 100 tablet mety. co o tym myślicie ?? wydaje mi sie ze w dawkach 15mg dziennie niepowinna mi az tak zaszkodzic i zadnej ginekomasti czy wlosów na plecach niepowinienem sie spodziewac :D z tego co słyszałem i widziałem moi koledzy brali mete jedni z odblokiem jedni bez i nic im niejest. Pzdr:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9286
nie powinno sie chyba nic dziac ale na to nie ma zasady...
odblokuj sie clomidem i bedzie cacy ( 1 listek bedzie git)

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 480
z tego co wiem do 100 tab mety nie musisz robic odbloku
a co do skotkow ubocznych to jeden nie bendzie mial nic przy 40mg a drugi przy 15mg dostanie gino zaopatrz się jeszcze w cynk zmniejszy to retencje wody zmniejszy ryzyko gino i mniej syfow ci wyskoczy bo wyskoczą na 99%

bez metki nie ma sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
A jesli podczas cyklu zaobserwuje powstawanie gino i przestane albo zmiejsze dawke to przejdzie ?? niejestem jakims tam zwyklym idiota co chodzi miesiac na silke i chce brac mete ,tylko wiem na temat mety duzo i iwme co moze sie stac itp i dlatego bytam bo mnie dreczy ta ginekomastia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 480
moim zdaniem po 100tab mety i 15mg ed nie powinno byc gino ale zaopatrz się w cynk a jak zacznie sie cos brac to poprostu przerwij i udaj sie do lekarza cykl taka moja rada

bez metki nie ma sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
Zacząłem brac mete :)Teraz takie pytanie co do Nolvy jak ja brać ?? 10mg ?? czy 20 mg ?? sa dwa rodzaje, i czy jedna tablete dziennie czy ile ? slyszalem ze trzeba zaczac brac tak po 2 tygodniach cyklu.. hmm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca vs susta, albo oba naraz ????????????????

Następny temat

ktory prop ?

WHEY premium