SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

1 cykl metanabol Nexium. kilka pytań

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 22
Waga 79
Wzrost 185
Obwód ramienia 40
Obwód klatki 117
Obwód uda 59
Obwód talii 89
Staż na siłowni 3lata
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) 217g B. 381G W. 110g Tł. 3379KCAL
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe BRAK
Opisz swój plan treningowy Treningi 5x w tygodniu (split)
Cel cyklu Masa mięśniowa i siła
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia BRAK
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) ok 15%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) brak tendencji do tycia/chudnięcia
Stan zdrowia wszystko ok
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia brak
PPM (podstawowa przemiana materii) prawidłowa
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) Klatka : 115kg, Przysiad 95kg Martwego nie robiłem na max
Wysłana -
Witam, mam kilka pytań, przeczytałem całe lektury na SFD, i innych stronach o metanabolu, postanowiłem spróbować, kupiłem sobie 100tab Metanabolu firmy Nexium 10mg/tab.
do tego będe brał Aminokwasy BCAA Xtra białko i przedtreningówke bezkratynową. Kreatyne w ostatnim tygodniu cyklu zacznę brać.
Moje pytania to:
pracuje od 6-14 od poniedziałku do piątku, przed 5 wyjeżdzam do pracy w domu jestem ok 15tej. rano jedna tabletka po posiłku i druga po obiedzie który zarazem jest posiłkiem przedtreningowym ?
Na odblokowanie bede mial Clomid całą paczkę choć są głosy ze listek wystarczy ( najwyzej zostanie na kiedys indziej :) ) podczas cyklu również bede brał cos na osłone wątroby ( hepatil np )
kolejne pytanie całkiem serio bo czytanie po forach zwłaszcza konkurencyjnym narobiło mi wode z mózgu więc pytam tu bo zawsze mozna liczyć na sensowną i uczciwą odpowiedz ekspertów i pomoc, czy to prawda ze po cyklu ok 80% masy która zdobędziemy przez mete spadnie jak tylko przestaniemy brać bądź po skonczeniu cyklu kreatynowego który bedzie przy koncówce mety? bo tak przeczytałem i narobiło mi to trochę zamętu w głowie bo sądzilem ze spadek jakiś bedzie ale nie az ok 80% jeśli trening dieta i regeneracja będzie bardzo dobrze ustawiona :)
Pozdrawiam i z góry dziękuję wam za pomoc :)

Wysłana -
"Typowe skutki uboczne stosowania metanabolu:

- toksyczność dla wątroby, uzależniona od długości cyklu i dawki;
- silna aromatyzacja, gdyż metanabol konwertuje do 17alfa-metyloestradiolu, silniejszego niż estradiol [1], retencja wody, obrzęki (szczególnie u osób w średnim wieku), uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat!
- zmiana profilu lipidowego krwi, wzrost LDL, spadek HDL;
- zwiększenie się hematokrytu; uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat! [3]
- ginekomastia (jeśli zawodnik ma predyspozycje, nie stosuje środków do kontroli aromatyzacji; uwaga: z reguły nadmierna ilość estrogenów jest skorelowana z wybujałym poziomem prolaktyny – i jeden, i drugi hormon może powodować ginekomastię!);
- zahamowanie produkcji testosteronu w jądrach, zablokowanie osi HPTA, wpływ na LH i FSH;
- zwiększenie wagi ciała (także pośrednio poprzez retencję wody);
- bezpłodność czasowa lub trwała;
- trądzik, tłusta cera;
- wypadanie włosów, łysienie."

Więcej -> doping.pl
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
To ile spadnie po cyklu będzie zalezne do Teojego odzywiania . Druga sprawa na jednym cyklu żadnej pokaźnej masy nie zbudujesz . Możesz być zawiedziony
Wysłana -
no ok o odżywianie sie nie boje bo to jest akurat juz ustalone i dopięte na ostatni guzik, zdecydowałem sie na mete przez to ze nie chce się kłuć spróbuje 100tab i zobacze jakie będą efekty i pozniej propionat spróbuje chyba, ale narazie myśle o tym co będzie i jak bedzie szło bo od poniedziałku zaczynam, no ok ale efekt na pewno bedzie troche lepszy niz na cyklu kreatynowym? :)
Wysłana -
Troche tak , jak masz dopięta diete to ok
Wysłana -
no ok, nie spodziewam sie przyrosty masy mięśniowej o 10kg w cyklu ale mam nadzieje że bede zadowolony i ze spadków duzych nie bedzie :)
a co do cyklu, hepatil wystarczy jako osłonka na wątrobe?
bo jedyne czego sie najbardziej boje to spadków po cyklu i ze mi gino wyskoczy..
Wysłana -
i znajomy mi podpowiadał ze jak nie chce strzykawek, to moge booster testosteronu dokupić sobie na cykl na mecie, warto ? wyleciało mi z głowy to kompletnie, przepraszam :)
Wysłana -
odpuść większość boosterów to złom , te co działają to blokują lub wywalają prl/prog jak boostery z daa
na cyklu daj lecytynę , po cyklu ogarnij sobie 100 tab hepa na wątrobę
100 to będzie tak skromnie tej metki , takie 150 tab lub 100 tab/15 mg było by sensowniej
clomu po cyklu lepiej dać kilka tab więcej niż za mało
tutaj jak masz kaskę to robisz badania i wiesz na czym stoisz
Wysłana -
Żaden booster bo to wywalanie kasy .
Wysłana -
no ok rozumiem, mete biore ze względu tylko na to ze nie chce się kłuć i chce spróbować jak bedzie ( mam nadzieje ze nie bedzie zbyt duzej retencji wody a potem spadku calego efektu i pracy miesiecznej )
Clomid znajomy ma mi dac na przyszly tydzien takze bedzie czekał na koncówke cyklu hepatil tez sobie załatwie.
czytałem tez gdzies ze meta krótko trzyma sie w organizmie i ze dobrze co ok 4h brać zeby ciagle bylo stezenie metanabolu w organizmie, to jak mam 10mg/tab to przełamać je na pół i brać 4 połówki w ciągu dnia czy rano po sniadaniu jedną i drugą po obiedzie?
Wysłana -
podzielić na min 2 porcje dziennie po posiłkach
osobiście bym dokupił tej metki i dał 30 mg dziennie 3*10 mg
z godzinami brania nie zawracaj sobie mocno głowy jak weźmiesz raz pierwsze 2 tabsy co 3 h a ostatnia po 6 to i tak tego nie odczujesz
tak wiec na spokojnie bez paniki , plus minus podział w ciągu dnia , masz czas czy zglodniałes jesz i bierzesz metkę
Wysłana -
no ok to dawka 20mg dziennie moze byc za słaba czy? boje sie dawać więcej zeby mi gino nie wyskoczyło bo to chyba największa obawa jak i spadki po cyklu :P
Strona 1 z 20
Dodaj odpowiedź