SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

1 cykl metanabol Nexium. kilka pytań

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 22
Waga 79
Wzrost 185
Obwód ramienia 40
Obwód klatki 117
Obwód uda 59
Obwód talii 89
Staż na siłowni 3lata
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) 217g B. 381G W. 110g Tł. 3379KCAL
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe BRAK
Opisz swój plan treningowy Treningi 5x w tygodniu (split)
Cel cyklu Masa mięśniowa i siła
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia BRAK
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) ok 15%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) brak tendencji do tycia/chudnięcia
Stan zdrowia wszystko ok
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia brak
PPM (podstawowa przemiana materii) prawidłowa
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) Klatka : 115kg, Przysiad 95kg Martwego nie robiłem na max
Wysłana -
dokładnie bold pojdzie na 2 cykl akurat na lato bedzie mozna ogarnac apetyt karkówką z grilla :D ;)
a co do trenerów mowie dokladnie o tym, jako przyklad dam andrzeja wiatra jednego z lepszych trenerów personalnych, trener nie musi byc potworem jak mój wieczny idol Rich Piana, a na temat dzieciakow 20 25lat z koszulką trener to sie nie wypowiadam bo to są mądre głowy które myślą że wiedzą więcej niz caly internet i szkoda klawiatury na nich i naszego czasu, co do metki to mialem nexium i jedyne co to sile poczulem i podlała mnie wodą, ale teraz enan solo leci do marca i z treningu na trening np klatki dokladam po 5kg wiecej do sztangi i daje rade wiec mysle ze i na enanie lepiej mi sila idzie niz szla na mecie a chociaz nie podlewa mnie woda, ale to moze kwestia kazdego indywidualnie kazdy ma inne geny i jest lepszy genetycznie w czym innym :)
Wysłana -
Co się dzieje teraz z metą?
Kiedyś na ruskim scanbachu wszyscy samopoczucie i libido +100
Wysłana -
kosta83
Co się dzieje teraz z metą?
Kiedyś na ruskim scanbachu wszyscy samopoczucie i libido +100

Cholera wie . Jakieś 6 lat temu chrupalem metkę z razaka i wszystko było luksio. Teraz żyć się nie da na metce. Zrobię jeszcze jedno podejście może jak będę na redukcji to mi apetyt zahamuje.

Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-01-08 22:43:37
Strona 16 z 16
Dodaj odpowiedź