SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl metanabol Nexium. kilka pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38907

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

79

Wzrost

185

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

117

Obwód uda

59

Obwód talii

89

Staż na siłowni

3lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

217g B. 381G W. 110g Tł. 3379KCAL

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

BRAK

Opisz swój plan treningowy

Treningi 5x w tygodniu (split)

Cel cyklu

Masa mięśniowa i siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

BRAK

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

brak tendencji do tycia/chudnięcia

Stan zdrowia

wszystko ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

prawidłowa

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka : 115kg, Przysiad 95kg Martwego nie robiłem na max
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
dokładnie bold pojdzie na 2 cykl akurat na lato bedzie mozna ogarnac apetyt karkówką z grilla :D ;)
a co do trenerów mowie dokladnie o tym, jako przyklad dam andrzeja wiatra jednego z lepszych trenerów personalnych, trener nie musi byc potworem jak mój wieczny idol Rich Piana, a na temat dzieciakow 20 25lat z koszulką trener to sie nie wypowiadam bo to są mądre głowy które myślą że wiedzą więcej niz caly internet i szkoda klawiatury na nich i naszego czasu, co do metki to mialem nexium i jedyne co to sile poczulem i podlała mnie wodą, ale teraz enan solo leci do marca i z treningu na trening np klatki dokladam po 5kg wiecej do sztangi i daje rade wiec mysle ze i na enanie lepiej mi sila idzie niz szla na mecie a chociaz nie podlewa mnie woda, ale to moze kwestia kazdego indywidualnie kazdy ma inne geny i jest lepszy genetycznie w czym innym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16079 Napisanych postów 18052 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196415
Co się dzieje teraz z metą?
Kiedyś na ruskim scanbachu wszyscy samopoczucie i libido +100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kosta83
Co się dzieje teraz z metą?
Kiedyś na ruskim scanbachu wszyscy samopoczucie i libido +100



Cholera wie . Jakieś 6 lat temu chrupalem metkę z razaka i wszystko było luksio. Teraz żyć się nie da na metce. Zrobię jeszcze jedno podejście może jak będę na redukcji to mi apetyt zahamuje.


Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-01-08 22:43:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
Witam Pany, cykl leci fajnie wbite juz 18ml w poslady Nexium efekty zadowalajace fajnie sie czyste miecho pokazuje bez zalania sila fajnie tez rosnie praktycznie z treningu na trening czuc roznice, kupiłem kolejny flakonik lecz juz nie Nexium tylko Enan Venum - dobra firma? znajomy mowi ze robi robote i ze kazdy to rozbiera bo towar naprawde dobry, ciekawy jestem jakie Wy macie opinie o tym labie tak z ciekawosci :) Pozdro Byki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
O laby pytaj w Polskich realiach zreszta juz masz to co za roznoca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
Chcialem po prostu znac opinie od Was, ok dzieki za informacje.
a i jeszcez ostatnio od 2 osob uslyszalem ze na twarzy przytyłem, wziac cos na blokowanie estro ? Mam Tamoxifen i Arimidex, czy co byscie polecili zeby woda z pyska spadła? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zacznij od nolvy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
a opcjonalnie moze byc tamox albo arimidex? bo tylko to mam cloma nie licze bo to na odblok jedynie bedzie, i ile brac tego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No albo to albo to, 2 na raz nie bierz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
to wezme tamox bo wiele tanszy niz Arimi phenoma.. powiesz mi jak to brac 1 tab dziennie starczy i do konca cyklu dzien w dzien czy co strzal czy wziac pare tab zeby troche uspokoic estro przez pare dni i przestac brac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

7 tyg. cyklu solo CYPIO .. ESTROGEN

Następny temat

Wyniki Krwi

WHEY premium