SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl metanabol Nexium. kilka pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38894

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

79

Wzrost

185

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

117

Obwód uda

59

Obwód talii

89

Staż na siłowni

3lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

217g B. 381G W. 110g Tł. 3379KCAL

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

BRAK

Opisz swój plan treningowy

Treningi 5x w tygodniu (split)

Cel cyklu

Masa mięśniowa i siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

BRAK

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

brak tendencji do tycia/chudnięcia

Stan zdrowia

wszystko ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

prawidłowa

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka : 115kg, Przysiad 95kg Martwego nie robiłem na max
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
Witam, mam kilka pytań, przeczytałem całe lektury na SFD, i innych stronach o metanabolu, postanowiłem spróbować, kupiłem sobie 100tab Metanabolu firmy Nexium 10mg/tab.
do tego będe brał Aminokwasy BCAA Xtra białko i przedtreningówke bezkratynową. Kreatyne w ostatnim tygodniu cyklu zacznę brać.
Moje pytania to:
pracuje od 6-14 od poniedziałku do piątku, przed 5 wyjeżdzam do pracy w domu jestem ok 15tej. rano jedna tabletka po posiłku i druga po obiedzie który zarazem jest posiłkiem przedtreningowym ?
Na odblokowanie bede mial Clomid całą paczkę choć są głosy ze listek wystarczy ( najwyzej zostanie na kiedys indziej :) ) podczas cyklu również bede brał cos na osłone wątroby ( hepatil np )
kolejne pytanie całkiem serio bo czytanie po forach zwłaszcza konkurencyjnym narobiło mi wode z mózgu więc pytam tu bo zawsze mozna liczyć na sensowną i uczciwą odpowiedz ekspertów i pomoc, czy to prawda ze po cyklu ok 80% masy która zdobędziemy przez mete spadnie jak tylko przestaniemy brać bądź po skonczeniu cyklu kreatynowego który bedzie przy koncówce mety? bo tak przeczytałem i narobiło mi to trochę zamętu w głowie bo sądzilem ze spadek jakiś bedzie ale nie az ok 80% jeśli trening dieta i regeneracja będzie bardzo dobrze ustawiona :)
Pozdrawiam i z góry dziękuję wam za pomoc :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
"Typowe skutki uboczne stosowania metanabolu:

- toksyczność dla wątroby, uzależniona od długości cyklu i dawki;
- silna aromatyzacja, gdyż metanabol konwertuje do 17alfa-metyloestradiolu, silniejszego niż estradiol [1], retencja wody, obrzęki (szczególnie u osób w średnim wieku), uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat!
- zmiana profilu lipidowego krwi, wzrost LDL, spadek HDL;
- zwiększenie się hematokrytu; uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat! [3]
- ginekomastia (jeśli zawodnik ma predyspozycje, nie stosuje środków do kontroli aromatyzacji; uwaga: z reguły nadmierna ilość estrogenów jest skorelowana z wybujałym poziomem prolaktyny – i jeden, i drugi hormon może powodować ginekomastię!);
- zahamowanie produkcji testosteronu w jądrach, zablokowanie osi HPTA, wpływ na LH i FSH;
- zwiększenie wagi ciała (także pośrednio poprzez retencję wody);
- bezpłodność czasowa lub trwała;
- trądzik, tłusta cera;
- wypadanie włosów, łysienie."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699618
To ile spadnie po cyklu będzie zalezne do Teojego odzywiania . Druga sprawa na jednym cyklu żadnej pokaźnej masy nie zbudujesz . Możesz być zawiedziony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
no ok o odżywianie sie nie boje bo to jest akurat juz ustalone i dopięte na ostatni guzik, zdecydowałem sie na mete przez to ze nie chce się kłuć spróbuje 100tab i zobacze jakie będą efekty i pozniej propionat spróbuje chyba, ale narazie myśle o tym co będzie i jak bedzie szło bo od poniedziałku zaczynam, no ok ale efekt na pewno bedzie troche lepszy niz na cyklu kreatynowym? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699618
Troche tak , jak masz dopięta diete to ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
no ok, nie spodziewam sie przyrosty masy mięśniowej o 10kg w cyklu ale mam nadzieje że bede zadowolony i ze spadków duzych nie bedzie :)
a co do cyklu, hepatil wystarczy jako osłonka na wątrobe?
bo jedyne czego sie najbardziej boje to spadków po cyklu i ze mi gino wyskoczy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
i znajomy mi podpowiadał ze jak nie chce strzykawek, to moge booster testosteronu dokupić sobie na cykl na mecie, warto ? wyleciało mi z głowy to kompletnie, przepraszam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94153 Napisanych postów 364001 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667782
odpuść większość boosterów to złom , te co działają to blokują lub wywalają prl/prog jak boostery z daa
na cyklu daj lecytynę , po cyklu ogarnij sobie 100 tab hepa na wątrobę
100 to będzie tak skromnie tej metki , takie 150 tab lub 100 tab/15 mg było by sensowniej
clomu po cyklu lepiej dać kilka tab więcej niż za mało
tutaj jak masz kaskę to robisz badania i wiesz na czym stoisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699618
Żaden booster bo to wywalanie kasy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
no ok rozumiem, mete biore ze względu tylko na to ze nie chce się kłuć i chce spróbować jak bedzie ( mam nadzieje ze nie bedzie zbyt duzej retencji wody a potem spadku calego efektu i pracy miesiecznej )
Clomid znajomy ma mi dac na przyszly tydzien takze bedzie czekał na koncówke cyklu hepatil tez sobie załatwie.
czytałem tez gdzies ze meta krótko trzyma sie w organizmie i ze dobrze co ok 4h brać zeby ciagle bylo stezenie metanabolu w organizmie, to jak mam 10mg/tab to przełamać je na pół i brać 4 połówki w ciągu dnia czy rano po sniadaniu jedną i drugą po obiedzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94153 Napisanych postów 364001 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667782
podzielić na min 2 porcje dziennie po posiłkach
osobiście bym dokupił tej metki i dał 30 mg dziennie 3*10 mg
z godzinami brania nie zawracaj sobie mocno głowy jak weźmiesz raz pierwsze 2 tabsy co 3 h a ostatnia po 6 to i tak tego nie odczujesz
tak wiec na spokojnie bez paniki , plus minus podział w ciągu dnia , masz czas czy zglodniałes jesz i bierzesz metkę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
no ok to dawka 20mg dziennie moze byc za słaba czy? boje sie dawać więcej zeby mi gino nie wyskoczyło bo to chyba największa obawa jak i spadki po cyklu :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

7 tyg. cyklu solo CYPIO .. ESTROGEN

Następny temat

Wyniki Krwi

WHEY premium