SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl metanabol Nexium. kilka pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38780

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

79

Wzrost

185

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

117

Obwód uda

59

Obwód talii

89

Staż na siłowni

3lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

217g B. 381G W. 110g Tł. 3379KCAL

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

BRAK

Opisz swój plan treningowy

Treningi 5x w tygodniu (split)

Cel cyklu

Masa mięśniowa i siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

BRAK

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

brak tendencji do tycia/chudnięcia

Stan zdrowia

wszystko ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

prawidłowa

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka : 115kg, Przysiad 95kg Martwego nie robiłem na max
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
przelece kuchnie SFD,i moze cos znajde, o 4.30rano ciezko cos wcisnac, kolejny posilek mam o 8.40 baton proteinowy i bialko pozniej dopiero ok 14 30 mam obiad, niestety taka praca ze nie moge nic wniesc swojego tylko po kryjomu kitram w sloiku bialko i batona w kurtce :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A kto Ci karze jesc o 4?sniadanie mozesz zjesc o tej 8:40 bo to przerwa tak?zamiast jesc batonika i pic bialko zreszta jak chowasz batona to i kanapke z grahamki i np piersi kurczaka tez bys dal rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
zawsze przed robota staralem sie cos jesc, to baton i 8 40 zamienic na kanapke ? ograniczony jestem tylko czasowo bo mam 10minut na zjedzenie i wypicie bialka na szybko w szatni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
W 10min zjesz spokojnie caly posilek ja w tyle zjadam 300gr miesa,250gr ryzu i warzywa...co masz zmieniac na co to ja nie wiem wszystko zalezy od Twojego makro i ogolu diety dalem tylko przykladowy posilek ale widze po Twoim pytaniu ze srednio u Ciebie z odzywianiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
boje sie tylko ze po zjedzeniu kurczaka zimnego i popije to bialkiem ze bede mial jazdy do WC, zwlaszcza ze jakies felerne bialko jeszcze mam z Trec'a ale na szczescie koncowke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Po co masz posilek bialkiem popijac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
kazdy posilek prawie popijam bo pozniej kapiec w pysku, a ze wpadlem na pomysl ze skoro i tak pije to czemu nie dodac proszku bialka i do tej pory caly czas tak robie ze w pracy po posilku pije bialko zeby miec pewnosc ze jest go dosc duzo w organizmie w ciagu dnia, ( ok 3g/kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
To slaba ta dieta skoro kazdy posilek popijac musisz bialkiem zeby miec pewnosc ze odpowiednio go masz w ciagu dnia zreszta 3g to zdecydowanie za duzo
A co ma kapec w buzi do popijania posilkow bialkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
to ze jak mam do wyboru kranówe a białko to wole bialko wypic, w sumie tez zalane kranówką ale to takie inne odczucie ze juz nie taka sama woda :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ok rob jak chcesz zreszta znow niepotrzebnie wdalem sie w dyskusje w Twoim temacie a to ciezki orzech do zgryzienia masz hakas swoja wizje wszystkiego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

7 tyg. cyklu solo CYPIO .. ESTROGEN

Wiecej