SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl metanabol Nexium. kilka pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38777

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

79

Wzrost

185

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

117

Obwód uda

59

Obwód talii

89

Staż na siłowni

3lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

217g B. 381G W. 110g Tł. 3379KCAL

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

BRAK

Opisz swój plan treningowy

Treningi 5x w tygodniu (split)

Cel cyklu

Masa mięśniowa i siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

BRAK

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

brak tendencji do tycia/chudnięcia

Stan zdrowia

wszystko ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

prawidłowa

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka : 115kg, Przysiad 95kg Martwego nie robiłem na max
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
nie zrozumiales widze,
napisał gosc ktory po 10 latach niby stażu ma wynik 110kg na płaskiej ;) gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Bo trenuje crossfit i sztuki walki, zapytaj o dźwignię w bjj lub ile zrobię burpees w tabacie. A nie, sorry, tylko Ty prawilniaku możesz się wypowiadać, bo ćwiczysz SILOWNIE. Koniec off topu, już nie piszę.


Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-01-05 19:13:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
cieszy mnie to bardzo jak nie masz nic madrego do powiedzenia to nastepnym razem sie nie udzielaj.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maniszu dla mnie to i możesz heroinę wstrzykiwać. Chcę ci tylko powiedzieć że g**** ci da ten koks ;) póki nie zrozumiesz istoty działania tej całej machiny silownianej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
ook nie jestem az ta kglupi za jakiego mnie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
najpierw musisz wiedziec czego chcesz dokładnnie i szkoda ze pierw nie przemyslales dobrze cyklu tyko teraz w trakcie dokonujesz wielu zmian i pamietaj sterydy nie zrobia z ciebie boga to tylko dodatek ważna jest dieta i trening


Zmieniony przez - rYchUmTk w dniu 2018-01-06 22:35:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15721 Napisanych postów 17794 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195109
Widzę nerwowa sobota we wszystkich tematach dzisiaj na forum. Każdy robi co chce. Pewnie większość tutaj na forum, w tym ja ,przyj**alo koks po miesiącu na siłowni A teraz doradza żeby poczekać do 45 na żyle w łapie. Sam musialem zejść z bomby bo musiałem i teraz choć zeszło 6 kg i od początku grudnia nie trenuje to patrząc w lustro myślę że w cale nie jestem taki mały a jeszcze parę miesięcy temu na bombie łapa wydawała się 5 cm mniejsza niż teraz. Sterydy mieszają w głowie strasznie. Życzę wszystkim dystansu do siebie bo jeżeli na forum są takie spiny to co musi się dziać w realu.
Jeszcze ktoś pisał że koleś wygląda jak g**** A się wymadrza. Znam paru takich co wyglądają jakby nie trenowali A wiedzę mają taka że prowadzą zawodowców.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kosta pamietaj że większość w tym dziale ma testosteron co najmniej kilkakrtonie ponad normę, więc niestety skads ta agresja jest :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
dokladnie, nie wyglad ani forma jest wyznacznikiem wiedzy, wystarczy spojrzec ilu jest trenerów personalnych ktorzy wygladaja po prostu jak chlopak z silowni z dobra definicją i maja nie wiecej jak 45 w lapie a prowadzą dzików ktorzy maja ponad 50cm w lapie i mase dzika ;)
a cykl przemyslalem chociaz wiecej mety nie wezme niby fajna na kicka ale szału to nie robi na mnie zadnego prawie nastepny bedzie cykl na pewno bez mety bo to troche chłam jak dla mnie, na treningu jest zawsze 150% dawane z zaciskiem zębów na ostatnim powtórzeniu bez oszukiwania samego siebie, dieta też nie kuleje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odnośnie trenerów to ja mam inne trochę zdanie. Idziesz do tatuażysty to chłop jest wydziarany, idziesz do dentysty to ten ma zęby idealne. Tak samo jest z trenerem, który powinien dawać jakiś autorytet dla młodego adepta siłowni. Jak widzę szczeniaków 20 letnich w koszulce z napisem trener personalny to mnie szlak trafia. Owszem są chudzielce z ogromną wiedzą, ale oni swoją karierę już mają za sobą i mają po 30 i więcej lat a nie 18 czy 20 więc trzeba to rozgraniczyć. A co do metki to do mnie też nie przemawia. Owszem siła idzie ale jestem ciągle ospały brak apetytu więc bez sensu się męczyć tym środkiem i lepiej zainwestować w dobrego bolda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

7 tyg. cyklu solo CYPIO .. ESTROGEN

Wiecej