SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl dla chłopaczka 128kg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
witam nie jestem amatorem dopingu i nawet tak się nie czuje bo za mną dziesiątki cykli łącznie z użyciem T3,trenu,antka,insuliny itp. ale mam problem z pomocą znajomemu w zasadzie to mógł bym coś standardowego polecić rozpisać i wytłumaczyć ale wole zapytać


więc napisze to co wiem
lat 27
waga 128kg
wzrost 185cm
staż 1,7lat
obwód bicepsa 52cm
obwód przedramienia 46cm

ogólnie wygląd ze standardową ilością tłuszczu mam na myśli tyle ile przeciętny człowiek na masie ale nie zalany wodą i obrośnięty tłuszczem

wygląda ***itnie lubi wypić walnąć po nosie prawdziwa kozacka genetyka do tego łysy wydzierany

a więc co dla takiej osoby na 1 cykl bo chyba nie standard

ma dostęp do polskiej apteki i tylko na tym chce sie opierać

acha jeśli chodzi o siłę to nie specjalnie jak na taka budowę ją ma

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24186 Napisanych postów 67925 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537250
ankieta cala nie po lebkach
wygląda ***itnie lubi wypić walnąć po nosie prawdziwa kozacka genetyka do tego łysy wydzierany

wiecej takich opisów, czy tylko koks musi byc wydziarany i lysy ?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
aha ma 128 kg ,52 cm w lapie przedramie w obwodzie 46 czyli wiecej niz polowa tutaj w lapie ale bedzie robil 1 cykl ?? Ty chyba kolego co nas tutaj za chooja robisz Pewnie chcesz rozpiske na 1 cykl ale nie wiesz jak sie masz za to wziasc!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
to był dodatkowy opis jak mam ankiete wypełnić jak wiem to co napisałem poczekam na pomoc innych

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
Marcin_Olb

co do 1 cyklu to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę albo wejść w dział

***NAJCIEKAWSZE POSTY DZIAŁU***

chodzi o to ze łatwo jest rozpisać cykl ale nie wydaje mi się ze standardowy

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
skoro jest taki przehooj bez saa to nie bedzie potrzebował hardcorowych cykłow żeby rosnąć. Ale i tak sądze ze Marcin ma racje, jedna wielka ściema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667578
ankieta pełna,bo może 50 w łapie a w pasie 150

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
skoro to pierwszy cykl i gosciu ma taki gen to nie ma co kombinowac. mnimalne dawki standardowych srodków i powinno go porobic. czyli zaleznie od celu masa czy ubicie dobrac srodki i po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
lodzianin1

fajnie ze jakiś bold ze statusem moderatorskim się wypowiedział

nie dam ankiety bo nie będę wymyślał na siłę i wpisywał czegoś na siłę i na oko

koleś jest potężny nie jest grubasem tylko ma taką genetykę bardzo grube kości dłonie jak bochenki chleba wielkie stopy widać po butach

jeśli nikt bez ankiety nie będzie w stanie mi pomóc coś wymyśle sam po za tym mam już jakieś opcje cyklu napisałem tu po to żeby usłyszeć coś mądrego i na takie wypowiedzi licze a jeśli macie błaznować to niech ktoś usunie temat i zapomnijmy ze było to tu pisane

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg mnie standardowo...
75-100 e2d prop i choy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
nie ma co kombinowac. traktuj go jak kazdego innego. nie wazne ze wyglada jak wyglada. to pierwysz cykl a jak ma gena to wykorzyysta sok lepiej niz jaki 80kg chlopaczek przy pierwszym cyklu. jesli oczywicie dopnie reszte czy dietke itp. tylko fakt ze dalbym lekko wieksza dawke np mety dal kogos 130kg i dla kogos 80kg. ale nie 2 razy wieksza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebne około 8-10 kg czystej masy mięśniowej

Następny temat

STAZ 6 lat - co polecacie na pierwszy cykl ph? (sa nie wchodzi w gre)

WHEY premium