SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl - Prop / prop + wino ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9212


Cześć

I Stalo się , widząc efekty jakie dal mi cykl na 2 puszkach epistane chce więcej ( a mówiłem sobie ,ze to pierwszy i ostatni ). W środę kończę cykl 2x Epistane i tak się zastanawiam czy zamiast kończyć i startować z odblokiem , nie dorzucić jeszcze propa i dopiero po nim dodać kreatyne + clomid.

1. WIEK: 24
2. WAGA: 79
3. WZROST:184
4. WYMIARY:
-biceps:35
-klatka:105
-udo: 59
-lydka: 40
-talia: 87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1,5 roku
6. DIETA:

6:00 - 100gr płatków owsianych + łyżka masła orzechowego
11:00 - 50 gr makaronu pełnoziarnistego razowego ( lub ryżu, kaszy) + 120 gr mięsa + łyżeczka 5g oliwy z oliwek
14:00 - 50 gr makaronu pełnoziarnistego razowego ( lub ryżu, kaszy) + 120 gr mięsa + łyżeczka 5g oliwy z oliwek
17:00 - 7 wafli ryżowych
19:30 - 50 gr makaronu pełnoziarnistego razowego ( lub ryżu, kaszy) + 120 gr mięsa + łyżeczka 5g oliwy z oliwek
Ogólnie jem wszystko na parze + 0 słodyczy, kebabów i innych niezdrowych rzeczy. 0 alkoholu , pije sama mineralna.
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2x epistane do 06.07.11
8. TRENING: 4x w tygodniu (poniedziałek , wtorek, czwartek,piątek + po każdym siłowym treningu 30 minut biegu
9. CEL CYKLU: Grunt to się nie zalać jak prosie, mam uraz , kiedyś miałem problem z brzuchem i tak mi zostało do teraz ( pilnuje się jak tylko mogę i katuje bieżnie na siłowni) Nie zależy mi na dużej masie, chciałbym dobić gdzieś do 85 kg fajnej rzeźby . Z uporem dążę do sylwetki przedstawionej na zdjęciu i wydaje mi się ze prop + wino byłby najlepszym wyborem , tylko ,ze jak pisałem , jestem prawie przy końcu 2 puszki epi, także wino pewnie odpada

10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: W środę 06.07.11 kończę cykl na 2 puszkach epistane.
11. POZIOM BF%: niski
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: bdb , trochę wątroba pobolewa.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosienia

Byłbym wdzięczny za podpowiedz , czy to ma sens ? , czy lepiej odblokować się odczekać swoje i zrobić cykl na prop + wino (oralne) ?, choć jak was tutaj czytam to każdy poleca samego propa na pierwszy raz . Gdzieś kiedyś widziałem tutaj temat w którym pokazywano jak dokonywać iniekcji, mógłby ktoś podrzucić takowy ? + jakiej wielkości strzykawek i igieł użyć.

Pozdrawiam

P.S Oczywiście nie zapomniałem o witaminkach , omega-3 , cynku itp.

Dla pomocnych oczywiście sogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23321
daruj sobie narazie saa i weź się porządnie za jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
Jakie wrażenia po 2 puchach epi i jak je dawkowałeś ??
Co do tematu to rób odblok po epi odczekaj 2 mięsiące i dopiero zacznij propa standardowo 1-6(8) 100mg e2d

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9212
30/40/50/50/50/50mg + hepatil, esentiale, omega i cynk
Przez pierwszy tydzień bolała mnie trochę głowa i kiepsko się czułem, zastanawiałem się czy dam rade tak pociągnąć przez 6 tygodni. Na szczęście potem już puściło, ale co jakiś czas wątroba dawała (i wciąż daje) o sobie znać. Jeżeli chodzi o efekty, to zostałem mile zaskoczony ,ale nie robiłem niczego po łebkach , nie odpuszczałem diety jak i treningu ( 4x w tygodniu trenning siłowy + bieg 30 minut ). Jeżeli ktoś szuka fajnego środka na poprawę definicji to Epi zdecydowanie jest dla niego

P.S Mateo dziękuje za konkretna odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej zrób pct i poćwicz normalnie bo obwody i staż nie na saa .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2011-07-02 21:44:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka + Deca Pytanko!

Następny temat

Pierwszy kontakt z ph .

WHEY premium