SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl Testosterone Enanthate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Załóż sobie osobny temat i najlepiej w dziale odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
witam Panowie mam pytako progres na siłowni idzie świetnie co tydzien dokladam kilo , dwa do pierwszej seri i pozniej zbijam ciazar do max powtórzeń ale coraz Ciężej jest mi sie mega dobrze spompować , plecy juz wogole miesnie maja juz dosc ale pompy dalej nie czuje. czy jakies odżywki typu pompery będą wskazane przy cylku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Pytanie po co co Ci ta pompa dodatkowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Kolega raczej nie ma pojęcia o podstawach , wiec tutaj teraz leci z takimi pytaniami . Bez sensu ladowanie się w towar z taka wiedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
ponieważ jest to dla mnie cos nowego przed cyklem kazdy trening zaj**iscie mnie pompował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Czyli cykl ci szkodzi
napewno masz podróbę i będzie ci blokować przyrosty
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron propionat, cykl na 12 tygodni.

Następny temat

Przejście z propa na cypka

WHEY premium