SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl Testosterone Enanthate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
a wiec tak jestem juz po 2 iniekcji czuje sie elegancko , dzis robilem plecy po 2 pierwszych ćwiczeniach na drążku fajnie mnie spieło ;) nie wiem czy to placebo czy juz cos zaczyna sie rozkrecać ;) podliczyłem dzis na spokojnie moje kalorie i wychodzi razem 3,850 kcal białko: 185g , weglowodany 490g, tłuszcze :90g od jutra miedzy posiłkami dorzucę jakieś orzechy i kilka owoców w pracy jakis jogurt.


Zmieniony przez - system00 w dniu 2018-05-03 19:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
Witam, a wieć dziś mija 4 tydzien mojej przygody z teściem . jak narazie brak widocznych skutków uboczynych. bardzo widoczy przyrost siły i motywacji waga tez na ++++ , martwi mnie tylko brak jakos mega zwiększonego libido, czytajac posty to 99% ludzi czuje mega chęć na sex u mnie bez zmian.... cheć zawsze mam, miałem nic sie nie zmieniło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
No to jak masz to co ma się zmienić ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
chyba za dużo o tym czytam i nie potrzebnie sie martwie jak narazie wszystko sii :) jeszcze jedno pytanko obecnie wale "share venkatesh" teston 250 w małych fiolkach z apteki . teraz poleci cyber laboratories 250 z uk i chce zmienić dawkowanie na co 4 dzien np poniedziałek i piątek obecnie jest co 5-ty , cykl chce przedłużyć do 12 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Pon piatek to nie co 4dni bo pozniej po piatku dajesz w pin czyli 3 dni poprostu 2x250 week
Mysle ze narazie Ci starczy tyle co masz a zamiadt tego przedluz cykl do 14-15tyg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
pon - piatek , piatek -wt , wt -sob cos takiego ale spoko dzieki za rade . a co myslicie o tym cyber labs ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Nic nie zmieniaj jak Cię kopie. Shree vankatesh to nie jest apteka, ale kopie. Cyber spoko jeszcze niedawno i posiadał deklarowane stężenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
dzieki sooql , zostane przy tym jak jest . i jeszcze jedno pytanko załóżmy ze jutro jest 5 dzien na strzał ale z rożnych powodów nie ma jak wyjazd co kolwiek bez znaczen ia ale sie niada ... lepiej dzien wczesniej czy pozniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie bedzie wiekszej roznicy ale dla psychy zrob wczesniej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
hahahaha :D o taka odpowiedz mi chodziło . piona ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron propionat, cykl na 12 tygodni.

Następny temat

Przejście z propa na cypka

WHEY premium