SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl Testosterone Enanthate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mati_19
wazne żebyś jadl co 2,5-3,5h


alez bzdety wygadujesz
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
Dzięki za zainteresowanie tematem , diete mam ułożona pod moje możliwości staram się jeść dużo i zdrowo na cykl nie zdecydowałem się z dnia na dzień próbowałem wcześniej różnych produktów dań itd ,ale nie licze każdego kaloria , bardziej mi chodzi o to by mój cykl przebiegał bez żadnych powikłań zdrowotnych i skutków ubocznych . Ale faktycznie muszę bardziej zadbać o węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
czellista
mati_19
wazne żebyś jadl co 2,5-3,5h


alez bzdety wygadujesz

Otoz to
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
dziś mija 5 dzień od 1 iniekcji czyli czas na 2 wstawię wam foto mojej sylwetki na dzień dzisiejszy jak będę w domu ;) Pozdroweczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
system00
Dzięki za zainteresowanie tematem , diete mam ułożona pod moje możliwości staram się jeść dużo i zdrowo na cykl nie zdecydowałem się z dnia na dzień próbowałem wcześniej różnych produktów dań itd ,ale nie licze każdego kaloria , bardziej mi chodzi o to by mój cykl przebiegał bez żadnych powikłań zdrowotnych i skutków ubocznych . Ale faktycznie muszę bardziej zadbać o węglowodany
ok i cykl przebiegnie bez powiklan ale w 1/3 cyklu nie bedziesz mial nadwyzki kalorycznrmej tylko 500kcal za malo a w dni kiedy bedziesz mial nadwyzke bedzie jej 200kcal i co wtedy osiagniesz tym cyklem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
Dorzucę jakiś garnier do węgli , między posiłkami w pracy mogę jeść orzechy i awokado , myśle ze spokojnie osiągnę 4 tys dziennie . Dam radę !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
No zobaczymy tylko nie mysl ale wszystko przelicz razem z tym gainerem i orzechami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
Tak zrobię Kamilu ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
mati_19
System nie stresuj się nie planujesz kariery kulturystycznej to dieta nie musi byc dopieta co do grama, wazne żebyś jadl co 2,5-3,5h i dostarczał określoną porcje B WW i T.

Na Twoim miejscu zrezygnowalbym z białka spożywanego z rana i na noc. Na sniandanie świetnie sprawdzają sie jajka, zrobienie jajecznicy z 5-6jaj to kwestia 2-3 minut. Do tego płatki owsiane i zdrowe tluszcze.
Na noc
dobrą opcją jest ryba bądź twaróg.
A jeśli chodzi o posilki w pracy to można tam wkomponowac to bialko, albo samemu robic sobie shejki pelnowartosciowe z owocow, piersi z kurczaka, twarogu, jajka, orzechów. Mielisz w blenderze i tworzy sie najlepszy gainer jaki mógłbyś sobie wymarzyc. Produkty dobierasz wedle smaku i uznania :)



mati zatrzymałeś się dobre 10-15 lat temu jeśli chodzi o odżywianie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
kolego żarcie podstawa ,bez nadwyżki nic nie zrobisz na cyklu podbijesz e2 będzie zatrzymanie trochę wody i wrażenie ze urosłeś odstawisz saa i wszystko poleci .Tak wiec nie ma co odkładac w czasie ,tylko jeść jak potrzeba a kiedy nie ma czasu ratować się odzywkami czy innymi rzeczami

nie ma większej różnicy czy ty zjesz te kcal w ciągu 8 godzin tylko czy w ciągu 15 godzin , masz zjeść je po prostu
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron propionat, cykl na 12 tygodni.

Następny temat

Przejście z propa na cypka

WHEY premium