SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl Testosterone Enanthate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Badania robisz wtedy kiedy organizm daje Ci sygnał ze coś jest nie tak ( estro ) . Nie ma sensu często badać jak nie mamy żadnych nieprawidłowości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
dzieki Panowie .... jest to moj pierwszy cykl mam nadzieje ze sie dobrze do niego przygotowałem ale w razie jakich kolwiek wątpliwości nie chcianych zmian i objaw wole mieć juz założony temat i poradzić sie ludzi doświadczonych z testem.

arek.z90 8 tygodni taki mam plan zobaczymy co to ze mna porobi , przesadzić tez nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 60 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3934
Ja osobiscie nie robie badan jesli cos dobrze idzie, sex, motywacja, agresja na treningu, checi do zycia, jesli te rzeczy sa to prawdopodobnie hormony ok. Nawet jesli jest ok to mozesz isc zbadac za jakis czas zebys wiedzial na jakis progach hormonow dobrze sie czujesz. Czy np nie jestes ,, inny,, i masz najlepsze libido przy 3x estro ponad norme czy lekko za gorna widelke.
Test- upewnic sie czy nie walisz fake.
Prolaktyna-nie walisz nandro, ale zawsze mozna zbadac koszt ok 20
Estro- standard
Progesteron- standard
Jesli masz cos za wysoko/nisko ale dobrze sie czujesz to nie laduj chemii np symexu czy caba w siebie bo to bez sensu. Dzialasz wtedy jak cos sie psuje np libido.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
flex1976
Badania robisz wtedy kiedy organizm daje Ci sygnał ze coś jest nie tak ( estro ) . Nie ma sensu często badać jak nie mamy żadnych nieprawidłowości
co flex powie to powie :) jesli czujesz nieprawidlowosci zrob badanie,wstaw wyniki i pomozemy dobrac dawke semexu czy ari o powtarzasz za przykladowo 10dni i jesli spadnie do dobrych wartosci,zreszta nawet uwazam ze mozna pokusic sie o nie powtarzania jesli po zbiciu bedziesz czul poprawe samopoczucia czy tego co przeszkadzalo to poznoej trzymasz ta dawke ia i badanie mozesz powtorzyc przed odblokiem zeby byc pewnym i zbic do widelek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jaki jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne?bo nie wiem co tam w zyciu robisz ale tych kalorii nawet przyjmujac gorne wartosci az tak duzo nie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94448 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
Pierwszy twój cykl to możesz zrobić np po 4 -5tyg
Morfologię
Estro
Prolaktyna
Progesteron

Wydasz 80 zł lecz jakiś obraz bedziesz miał jak twój organizm reaguje .

Co oczywiście nie oznacza że nie zgadzam się z Flexem tylko my jak zaczynaliśmy to o badaniach można było pomarzyć.Teraz to ja w ciemno praktycznie mogę podawać wszystko.

Zakładając że masz tam luzem te parę złoty ,badania bym dla siebie zrobił.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
Dzięki za odpowiedzi , nawet gdy będę się dalej elegancko czół po 4 tygodniach zrobię profilaktycznie badania i wstawię wyniki na forum .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5545
Kamil z tych kalkulatorów w internecie moje zapotrzebowanie kaloryczne to 3500 kcal , pracuje po 10-11 godzin jako hydraulik i nie zawsze udaje mi się osiągnąć taki wynik , pomagam sobie trochę suplementami , proteinowe batoniki płatki napoje itp ale i tak nie zawsze jest tak jakbym chciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94448 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
Zapotrzebowanie jest zawsze na oko wyliczone.nie da się również wyliczyć wydatku tak naprawdę.
Staraj się dać te plus 500 kcal nad wyliczony bilans.jak jest ciężko coś wcisnąć dobijaj tłuszczami 30 lnianego i 30 oliwy i masz prawie 500 kcal .


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-05-02 09:07:55

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
system00
Kamil z tych kalkulatorów w internecie moje zapotrzebowanie kaloryczne to 3500 kcal , pracuje po 10-11 godzin jako hydraulik i nie zawsze udaje mi się osiągnąć taki wynik , pomagam sobie trochę suplementami , proteinowe batoniki płatki napoje itp ale i tak nie zawsze jest tak jakbym chciał
no g tego co wpisales dostarczasz ze 3tys kcal czyli 800kcal z odzywek?jakie i ile?a Twoje 11h pracy to zadne tlumaczenie,ja wychodze 4:30 a wracam 18:30 i dawalem rade 4000 kcal dostarczac
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron propionat, cykl na 12 tygodni.

Następny temat

Przejście z propa na cypka

WHEY premium