SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl Testosteron Cypionate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 977
Witam odebrałem właśnie wyniki co o tym sądzicie wieczorem chce zaczynać cykl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wskakuj na cykl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 977
To super Jeszcze jedno pytanie estradiol wynik 30 chyba wysoko łatwiej wtedy o Ginekomastie tak mi się wydaje czy jestem w błędzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Masz w normie czyli wszystko ok a wynik to nie wszystko bo kazdy organizm jest inny ja mialem wynik 200 i nic mi nie bylo a inny bedzie mial 100 i gino mu wyskoczy takze rob cykl jak cos bedzie sie dzialo pisz tu


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-02-12 17:48:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 977
Ok odezwę się w połowie cyklu wrzucę kolejne badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 977
Witam wszystkich jestem w trakcie cyklu wszystko na duży plus (siła poszła bardzo dobrze masa również ) dokupiłem jeszcze 2 paczki tylko tym razem enana bo cypio nie było pociagne cykl troche dłużej i teraz pytanie do bardziej doświadczonych chciałbym podbic dawke do 500 mg co 5 dni czy lepiej zostac przy 250 bo odczuwam lekki zastój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Lekki zastoj doloz kalorii bo wiadomo ze wiecej wazysz to wiecej kalorii juz potrzebujesz
Jesli koniecznie chcesz zwiekszyc daj 250 pon/czw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 977
Co do kalorii to trochę mnie podlewa jak tylko zwiększam sprobuje pon/czw moze cos sie zmieni. Jeszcze jedno pytanie mogę zmieniać estra raz cypio raz enan czy to nie ma znaczenia nic to nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 977
Witam kolejne pytanie zostało mi 10 strzałów enana wszystko ładnie idzie na koniec cyklu dokupiłem 100 tab. Winstrolu 10mg po 30 mg dziennie na cyklu jestem od lutego jest to pierwszy cykl dokupić jeszcze z 50 tab winka i skończyć cykl samym winstrolem czy wziąść tez teścia i skończyć cykl winem i teściem w tym samym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 977
Podpowie ktoś ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

E2 zbicie , wynik prolaktyny

Następny temat

Badania ile po strzale

WHEY premium