SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl .pora na rozdziewiczenie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam paroktrotnie przymierzałem sie do 1 cyklu , dział doping już troche czasu śledzę i myśle ze mam już wiedzę która pozwoli mi coś osiągnąć na 1 cyklu:) na ktory się zdecydowałem . Ale liczę na waszą pomoc i rady jako osób doświadczonych w temacie.

1.WIEK: 19
2.WAGA:85-87
3.WZROST:175
4.WYMIARY:
BICEPS: 41-42
KLATA:115
UDO:około 65
TALIA:86-88
5.STAZ NA SILOWNI:około 2 lata
6.DIETA
BIALKO:do tej pory starałem sie 2 gramy na cyklu 3-3,5
WEGLOWDANY: od niedawna staram sie ograniczać ale raczej na zasadzie "na wyczucie'' na cyklu mysle ze 5 gram będzie
TLUSZCZ: 1g
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8.TRENING:
9.CEL CYKLU: masa bez zbędnego fetu
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:---
11.POZIOM BF% : cięzko określić
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):do tycia
13.STAN ZDROWIA: dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: nie
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata :110
martwy ciag :robię od niedawna
przysiad : robię małymi cięzarami, pamietam ze 100 x 10 razy poszlo na którymś treningu.


Cykl jaki planuję to
1-8 testosteron enan myślę nad 300mg e5d (mam 23 ampułki jelfy ze starych zapasów ale mam możliwość dokupienia jeszcze kolejnych 3-4 nowych opakowań)
1-4 metanabol Eap 20-25 mg ed
( co zrobic jeśli nie będe jednak posiadał więcej prolki ?)
Oczywiście z rzeczy prozdrowotnych było by:
Omega3 5 gram dziennie
Lecytyna 15 gram dziennie
vit E 800 mg dziennie
Zma na noc
animalpak 1 zaszetka dziennie
czosnek w tabletkach
wyciag z jemioly

Po treningu porcja mutant masa i bialka isostack 10
Tymi samymi produktami będę uzupełniał braki w diecie .

Dieta oparta na jajkach i owsianych z rana w ciagu dnia filet/wieprzowina przed snem bialko i twarog.
Po cyklu Storm+Schock bcaa i jakis umiarkowany spalacz.

Moje pytania to : co dorzucic na watrobie i w jakich dawkach ,czy ten cykl może być ?, czy przeprowadzić jakieś zmiany ? jak powinien wygladać odblok ? Czy w trakcie cyklu wykonywac aeroby ?
myślałem nad 30-35 minutowym truchtem rano po spozyciu porcji bcaa i białka ( myśle ze przyda sie by zbytnio się nie zalać oraz wspomoże prace serca i unormuje cisnienie )





Zmieniony przez - opravca w dniu 2008-03-03 16:22:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Ja wiem że jakość michy i jej ilość zadecyduje jak wyjdzie cykl ,doskonale to wiem .

Towar już mam nie będę nic zmieniał w nastepnym cyklu pomyśli sie o propie/winku żeby na koniec cyklu sie ubić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie lepiej bylo by zrobic 1cykl na propionacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam dostepu do aptecznego propa to raz a dwa zraża mnię trochę czestotliwość iniekcji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
dobbrze że z głową podchodzisz do cyklu.
jednak z dawkami to troche przegiąłeś.
200mg e5d testa, i tyle, mete wywal, albo na upartego wez przez pierwsze 3 tygodnie na kicka 10mg dziennie.
10mg klepnie spokojnie, uwierz, a jak dowalisz z grubej rury na początku to po odstwaieniu jej możesz złapać stagnację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie 23 ampułki starczą na 1-8 200 e5d z metka myślę ze 20 mg ed przez 4 tygodnie nie aptecznego towaru to nie jest dużo .
Parę osób z działu doping pisało że różnice w skutkach ubocznych dawki typu 200 mg a 400-500 tygodniowo są żadne za to w przyrostach i efektowności bardzo znaczne .

Mowisz ze po dostawieniu metki moglo by juz nie byc tak fajnie to może po odstawieniu dolozyc trochę wiecej testa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
ja za pierwszym razem kiedy bralem mete (2 cykl), stosowałem dawke 15mg dziennie (EAP)
kluczem tu jest zarcie, bo kilogramy wpadały baardzo szybko (róznej jakosci kilogramy), a znam ludzi którzy na 10mg dziennie robili fajne wyniki!
Ja stosując dawke 15mg przez 5 tygodni w cyklu
1-5 meta
1-10 test 300 do 400mg/week
miałem ok 2-u tygodniową stagnacje po odst mety.

stąd też albo wywal mete, albo skróć jej stosowanie i nie 20mg na 1 raz.
jaka meta?

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2008-03-03 16:40:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
zrob jak pisze dsdamian ale mete eap 10 mg nie ruszy nic jak sie juz zdecydujesz to hcociaz z 20

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2413 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14605
j/w przewaznie sie zucaja na duze dawki biorac np 10 mg nie chca widziec efekt z dnia na dzien nie widzac efektu nie potrzebnie zwiekszaja dawki 10-15mg wystarczy i bedziesz na pewno zadowolony z efektow ale musisz sie przylozyc do diety

przejmuje kontrole nad tym kontem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w takim razie nie bede dokupował teski zostanę przy 200 mg e5d a metke eapu polecę tak jak B-50 napisał 20-25 mg ed.

A co z resztą moich pytan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
zeby ni e lapac sadla siadaj na rowerek tak 20 min po treningu rano nie szkoda palic miesnie po treningu od razu bcaa i rower grzej
oslonki obeszlo by sie bez ale mozesz dodac
witaminy jak najbardizej ok z tych co wymieniles
2 tyg przed ostatnim strzalem zacznij sobie kreatyne szamac
15 dni po ost strzale
clomid
4 dni po 100mg
14 dni po 50mg
tamoxifen
20mg ed przez 20 dni powinno byc ok

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-03-03 17:14:25

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
co dorzucic na watrobie i w jakich dawkach
mała dawka mety szkód wyrządzić nie powinna, ale jak chcesz essentiale, liv52 czy tez esseliv pomoże świetnie

,czy ten cykl może być ?, czy przeprowadzić jakieś zmiany ?
to już ustalone

jak powinien wygladać odblok ?
nolve miej pod ręką, i jesli jej nie wykorzystasz to sie nią odblokuj. 10-12 dni po ostatnim strzale zaczynasz, ale to juz pewnie wiesz

Czy w trakcie cyklu wykonywac aeroby ?
myślałem nad 30-35 minutowym truchtem rano po spozyciu porcji bcaa i białka ( myśle ze przyda sie by zbytnio się nie zalać oraz wspomoże prace serca i unormuje cisnienie )

dobrze myślisz, aero jest na to najlepsze. Do tego podkrecisz jeszcze metabolizm, i jak zrobisz taki bieg 2-max3 razy w tygodniu to bedzie super.


B50 mnie uprzedził.
Rower też spoko opcja, na pewno bardziej wygodna, jednak ja bym biegał, co bardziej wspomoże kondycje.
Na koksie miecha na czczo nie spalisz, bynajmniej ja nie paliłem.

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2008-03-03 17:15:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REGULAMIN SPAM POSTU

Następny temat

Wpadka na granicy.

WHEY premium