SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1449
Cwicze rok i ostatio mam problemy z nabraniem masy, dlatego kumpel przekonal mnie abym wziol sobie 200tab. mietka polskiego - 1tydz.3, 2tydz.4, 3tydz.5, 4tydz.5, 5tydz.4, 6tydz.3, a na koniec 10tab clomidu. Koles powiedzial, ze moge sie spodziewac 15kg miesni, albo i wiecej, ale nic nie wspomnial o spadkach.
Czy creatyna hi-teca brana przez 6 tygodni utrwali mi mase rozbudowana na mecie? a jesli nie to moze znacie jakis sposoby?
Jakich spadkow i skutkow ubocznych moge sie spodziewać?

Warto dodac, ze mam rzezbe ale malo masy i nigdy nie bralem koksow procz wit.b12 w zastrzykach.

Thx za odpowiedz

jaran

jaran

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koleś zaproponowałCi za duży cykl jak na pierwszy raz !!!
Metanabol to b.mocny i szkodliwy steryd. Jeśli nigdy nie brałeś to zastanó się nad słabszym cyklem - jeśłi ma być to mietek, to np. 1/2/3/3/2 (tygodniowa ilość tabletek)a po cyklu po jednej tabletce clomidu przez 10 dni a potem jeszcze ze trzy tabletki co drugi dzień. Zastanów się czy warto wziąć metanabol. Zacznij od decadurabolinu - ma jedną wadę - jest drogi. Pierwszym razem nie przekraczaj 80, góra 100 tabletek mietka. Narazie,

MasterFazi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Siema. 200 tab mietka to bardzo dużo jak na 1 cykl.Stówka dobrze Ci zrobi.Zacznij w piramidzie od dwóch, w maxie 4 i skończ na 1 w ostatnim tygodniu.Kreatyna nie utwardzi wypracowanej masy.Musisz sięgnąć tu po Winstrol Depot (razem z metanabolem)- on jest od takich spraw.Trzeba niestety ładować go co 2-3 dni i wcale nie boli tak jak wszyscy piszą.Jedyny problem to aby go odpowiednio wymieszać, odstawić na pewien czas a później nabrać bez bombelków.5-8 kilo stabilnej masy gwarantowane.Clomid dobrze zastosować.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Chlopcze masz dopiero 16 lat!!!!!!!!!
Jezeli sie zagadza co napisales w profilu. Do 21 roku zycia organizm ludzki produkuje 3-5 razy wiecej testasteronu niz normalny dorosly czlowiek. Daj sobie spokoj z jakimi kolwiek sterydami.Jest cala inna masa odzywek ktorych stosowanie jest wstanie zastapic sterydy. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego mlody czlowieku jakie straszne konsekwencje moze niesc pozniej stosowanie sterydow w taki mlodym wieku kiedy organizm ludzki dopiero dojrzewa.Zastanow sie dobrze nad tym posunieciem.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1449
Jeden maly cykl na mecie mi nie zaszkoszi, poznej i tak bede jechal tylko na odzywkach[zaraz po tym cyklu]. Do moich wymiarow przyczynil sie takze boks, ktory zaczolem trenowac w wieku 14 lat.

jaran

jaran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1449
Co byscie mi polecili z firmy hi tec w polaczeniu z creatyna ktp w kapsulkach?

jaran

jaran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Ty to moze na tym boksie Ci resztki mozgu powibijali z glowy ?

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1449
5 moich kumpli bralo 200tab i w ciagu 2 miesiecy wygladali jak ja,a sa w moim wieku i to oni mnie namowili, ale ja rezygnuje zaczne brac odzywki.

jaran

jaran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mustech jak masz tylko raz wzyciu brac to sie nie wyglupiaj bo jak sie powiedzialo A to sie mowi B wiekszosc tak mowi ze tylko jeden raz zeby troche przytyc a pozniej to juz odzywki-bzdury!!!dalej jada na koksie albo faktycznie przestaja i ten 1 cykl*****a im daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Dobrze Mustech. Gratuluje madrego wybory nie brania koksu.
Pomysl o tym dopiero gdy wyczerpiesz mozliwosci z suplementow ,a tych jest cale mnostwo przerozne wynalazki , jak skonczysz 21 lat i wyczerpiesz wszelkie mozliwosci treningowe.Potem mozesz myslec zeby cos lyknac.

666

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RECEPTA - bardzo wazne !!!

Następny temat

KŁOPOTY Z ZAKUPEM OMKI

WHEY premium