SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl,badania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36895
Witam,jestem obecnie w przed ostatnim tygodniu redukcji i planuje wejsc na 1 cykl juz chyba nawet od przyszlego tygodnia pojdzie 1 strzal.Cykl planuje ok 4 miesiecy,skladac sie bedzie z tescia enan i tury,na odblok mam 20tys hcg,30 clomid i dokupie 20 tabsow nolvy,symex i cabaser tez jest w razie wu :) Teraz moje zapytania,2tygodnie temu zrobilem badania,wszystko ok wyszlo tylko prolka podwyzszona 2 krotnie,nie wiem z czego ale podejrzewam ,ze przez stres bo ostatnimi czasy mam stresujace zycie,zarzucilem 8dni temu 0.5 cabaseru i w poniedzialek dorzucilem jeszcze cwiartke,w sobote chce zrobic ponowne badanie i nie wiem ,czy przebadac jeszcze cos oprocz prolki?2 pytanko mam o sam juz cykl,gdzie wrzucic ture,na poczatek moze byc? jakie dawki i jak dlugo ja ciagnac?tescia mysle ,ze 250mg e5d wystarczy,nie?i ostatnie pytanie,bil ktos hcg z Euro-pharmacies bo 10k mam akurat z tego labu,clomid to samo i nie wiem ,czy to sie nadaje do czegos :P pod dolem jeszcze wklejam badania,ocencie jak mozecie ,czy moge startowac z cyklem :)

1. WIEK: 27
2. WAGA: 80
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 107
-udo: 60
-talia: 79
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7lat z przerwami
6. DIETA:
-białko:160
-węglowodany:260
-tłuszcz: 100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: za malolata troche metki ;p
8. TRENING: split 4x
9. CEL CYKLU:dobrej jakosci masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: okolo 12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienia-genetycznie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg:160
-przysiad: 100









Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36895
ok,tak zrobie :) tury mam narazie 200 kupione ,wiec zostalo jeszcze troche.Do tury idzie po 2 tabsy liv52,co proponujesz dolozyc do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
jak prolka tak wysoko sprawdź jeszcze tarczyce przy badaniach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36895
ok,jutro zrobie panel tarczycowy :) Macie jakies info co do laba Euro-pharmacies?bo nie wiem,czy ten clomid i hcg bd ok,czy montowac w razie wu cos pewniejszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Kacper1026
ok,jutro zrobie panel tarczycowy :) Macie jakies info co do laba Euro-pharmacies?bo nie wiem,czy ten clomid i hcg bd ok,czy montowac w razie wu cos pewniejszego.


Tu popytaj -> https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać_vol.11-t1066114.html 
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36895
Siema,wlasnie dostalem wyniki tarczycy i prolki,prolka ladnie spadla ,delikatnie ponizej widelek,ale samopoczucie i sen duzo lepsze :) ,a jesli chodzi o tarczyce to licze na wasze opinie jak to wyszlo,z gory dzieki :)





Zmieniony przez - Kacper1026 w dniu 2018-03-19 15:04:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Jak sam widzisz panel wyszedł OK.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36895
niby tak,ale wiem ,ze tam tez trzeba patrzec na jakis stosunek procentowy,ale skoro mowisz,ze ok to mi to pasi :) Teraz mam jeszcze pytanko co do samego cyklu,od jutra chyba moge startowac spokojnie patrzac na badania,tak?i jak bic tego enana,co 5 dzien powinno byc ok?i ta turke jak wrzucic i ile mg?cykl planuje na 16tyg,a jak bd ok to moze dluzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
250mg e5d będzie OK + 40mg tura 8tyg / 50mg tura 8tyg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36895
oki czyli 1-8 40mg,a 9-16-50mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36895
Witam,jestem po 2 miesiacach bicia i zrobilem dzisiaj badania bo suty zaczely pobolewac. Prosil bym was o dostosowanie dawek symexu i cabaseru :) ,a 2 pytanko to taka morfologia jest ok na cyklu?czy cos moge zrobic zeby poprawic wyniki?alt i ast tez dosyc wysoko,ale chyba nie ma tak zle,nie?niecale 100 tury zjadlem narazie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontynuacja cyklu

Wiecej