SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

1 Wejśćie na siłownie

Ankieta - proszę o pomoc

Płeć Mężczyzna
Wiek 15
Waga 65
Wzrost 178
Cel treningowy Budowa mięsni
Staż treningowy na siłowni
Uprawiane inne sporty Pływanie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) full
Dieta brak
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje) brak
Zażywane suplementy brak
Ostatnio przerabiany plan brak
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)
Wysłana -
Witam,wiem że napewno jest jakiś temat na moją sprawe,ale chciałbym poprosić o jakąś rade lub coś podobnego na temat 1 wejścia na siłownie,od czego zaczać itp. W planach mam rozbudować mięsnie,waże 65 a wzrostu mam 178,lat 15. Dotychczasz miałem kontakt z ławeczką,sztangami,martwy ciąg,ćwiczenia na nogi i to chyba tyle. Mam nadzieje że można liczyć na dobrą pomoc. Z góry dziękuje.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Pierwsze co to mieć wstępny zarys planu, sprawdzić czy na siłowni wszystko potrzebne jest i go realizować
Wysłana -
Na siłowniach z reguły jest instruktor, który pomoże Ci na siłowni jak będziesz mieć jakieś wątpliwości co do używania sprzętu.
Wysłana -
Może na początek 5x5 Strong Lift? Nauczysz się poprawnie wykonywać podstawowe ćwiczenia jak siady, martwy, wiosłowanie, OHP.
Wysłana -
Ogólnie założenie jest ok ale 5 powtórzeń na początek to trochę za mały zakres powtórzeń.
Wysłana -
Gotowe planu znajdziesz w temacie podwieszonym pierwszy rok treningów. Ale techniki się sam nie nauczysz.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź