SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Aktualności - Sporty Siłowe

Dodaj odpowiedź

1 Puchar Lubelszczyzny w Armwreslingu 2.07.2017 lublin

Wysłana -
I PUCHAR LUBELSZCZYZNY W ARMWRESTLINGU
Termin:
2 Lipca 2017r.
Miejsce:
„KLUB 30” - klub nocny!
ul. Jasna 7, Lublin

Program Zawodów:

9:00-12:00 – zapisy oraz ważenie zawodników

12:30-16:30 – rozpoczęcie kwalifikacji. Kolejność : Kobiety-Mężczyźni LEWA, Mężczyźni PRAWA

16:50-17:25 – Finały poszczególnych kategorii

17:40-18:10 – rozegranie najbardziej prestiżowych kategorii OPEN

18:30 – rozdanie nagród

19:00-... After Party

Starty i zapisy:

Zapisy w dniu zawodów 02.07.2017r. do godziny 12:00

Zapisy również można składać na portalu społecznościowym : FireHandLublin (w wiadomości prywatnej strony klubu organizatora).

OPŁATA STARTOWA: 20 zł

KATEGORIE WAGOWE (rozgrywki na dwóch stołach) :

Kobiety:

Prawa ręka: OPEN
Mężczyźni:

Prawa ręka: 70kg, 78kg, 86kg, 95kg, +95kg, OPEN (tylko 3 najlepszych z danej kategorii)

Lewa ręka: 70kg, 78kg, 86kg, 95kg, +95kg, OPEN (tylko 3 najlepszych z danej kategorii)

Sędzia główny zawodów: DARIUSZ GROCH

NAGRODY:

Nagrody rzeczowe, puchary, medale, dyplomy.

Uwagi:

- Rywalizacja odbędzie się na prawą i lewą rękę w poszczególnych kategoriach wagowych oraz na prawą i lewą rękę w kategorii open w systemie do dwóch przegranych wg. Zasad WAF.

- Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości

- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda trenera.

- Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie

- Organizator z przyczyn niezależnych zastrzega sobie zmianę regulaminu.

Sponsorzy:

- CityFit

- Green Hornet Tattoo

- InForm

- Sklep Biegacza

- Laser City

- Radio TAXI „CZWÓRKI”

- Posters

- Fabryka Blasku

- Fotobudka-lublin.pl

- Let Me Out

- Gold Sun

- Wnętrza Profesjonalnie



Patroni Medialni:

- Lubelska TV

- lublin112

- Dziennik Wschodni

- armpower.net

Organizator:

FIRE HAND LUBLIN

Tomasz Napiórkowski & Łukasz Dobrzyński & Daniel Cichowlas




Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-06-17 18:26:49
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Kolejna impreza w siłowaniu na rękę, można będzie sprawdzić się.
Wysłana -
Wrzuciłem zawody do kalendarza imprez.
Wysłana -
I jest relacja.


Wysłana -
SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. HAND OF STONE;
2. CHUMICHEV, WLADYSLAW. BIAŁORUŚ;
3. BICKI, MICHAŁ. FIRE HAND LUBLIN;
4. SKAKOWSKI, JURIJ. KAZACHSTAN;
5. NANOVSKYI, SERHII. UKRAINA;
6. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
7. GOLUCH, KAMIL. FIRE HAND LUBLIN;
8. LASOTA, GRZEGORZ. LUBLIN;
9. KOWAL, ADRIAN. WIKING NISKO;
10. KUŚMIERCZYK, DAMIAN. TYTAN JAWORZNO;
11. WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO;
12. MAMCZARZ, MATEUSZ. FIRE HAND LUBLIN;

SENIOR MEN LEFT 78 KG
1. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO;
2. KRASNODĘBSKI, ADAM. SIEDLCE;
3. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN;
4. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. FIRE HAND LUBLIN;
5. CZERNIK, SZYMON. FIRE HAND LUBLIN;
6. MELNYCHENKO, NIKITA. UKRAINA;
7. KRZYWICKI, JACEK. WILCZOPOLE;

SENIOR MEN LEFT 86 KG
1. POHREBNIAK, ARTEM. UKRAINA;
2. ROSŁOŃ, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. CIBA, PRZEMYSŁAW. WIKING NISKO;
4. BUJEK, EMIL. KOCK;
Wysłana -
SENIOR MEN LEFT 95 KG

1. KULISHOV, OLEKSANDR. ZŁOTY TUR GDYNIA;
2. MOLENDA, MARCIN. TYTAN JAWORZNO;
3. DARIUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
4. JUSIAK, ADRIAN. NAŁĘCZÓW;
5. KAPROŃ, WIESŁAW. ŻARNO;
6. PALONKA, JAROSŁAW. ZAMOŚĆ;
7. ZDANOWSKI, BOGUSŁAW. BONIEWO;
8. HOŁÓWKO, ARKADIUSZ. FIRE HAND LUBLIN;

SENIOR MEN LEFT +95 KG
1. BRAK, JAKUB. WIKING NISKO;
2. WINIARSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR GDYNIA;
3. SZYMANIAK, PATRYK. ARMFIGHT PIASECZNO;
4. KOWALCZYK, PIOTR. LUBLIN;
5. KOSUBUDZKI, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO;
6. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ. FIRE HAND LUBLIN;
Wysłana -
SENIOR MEN LEFT OPEN
1. KULISHOV, OLEKSANDR. ZŁOTY TUR GDYNIA;
2. BRAK, JAKUB. WIKING NISKO;
3. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO;
4. KOSUBUDZKI, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO;
5. WINIARSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR GDYNIA;
6. POHREBNIAK, ARTEM. UKRAINA;
7. HOŁÓWKO, ARKADIUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
8. CHUMICHEV, WLADYSLAW. BIAŁORUŚ;
9. MARUSZAK, PAWEŁ. LUBLIN;
10. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. FIRE HAND LUBLIN;
11. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ. FIRE HAND LUBLIN;
12. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN;
13. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
14. GOLUCH, KAMIL. FIRE HAND LUBLIN;

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. HAND OF STONE;
2. CHUMICHEV, WLADYSLAW. BIAŁORUŚ;
3. SKAKOWSKI, JURIJ. KAZACHSTAN;
4. KUŚMIERCZYK, DAMIAN. TYTAN JAWORZNO;
5. NANOVSKYI, SERHII. UKRAINA;
6. KOWAL, ADRIAN. WIKING NISKO;
7. MAMCZARZ, MATEUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
8. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
9. BICKI, MICHAŁ. FIRE HAND LUBLIN;
10. GOLUCH, KAMIL. FIRE HAND LUBLIN;
11. LASOTA, GRZEGORZ. LUBLIN;
12. URBAN, PIOTR. SOBIANOWICE;
Wysłana -
SENIOR MEN RIGHT 78 KG
1. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO;
2. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN;
3. CZERNIK, SZYMON. FIRE HAND LUBLIN;
4. KRASNODĘBSKI, ADAM. SIEDLCE;
5. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. FIRE HAND LUBLIN;
6. BANASZEK, PIOTR. LUBLIN;
7. STĘPNIAK, MATEUSZ. KRASNYSTAW;
8. MARCZAK, PAWEŁ. FIRE HAND LUBLIN;
9. MELNYCHENKO, NIKITA. UKRAINA;
10. MYSKO, GENADIJ. LUBLIN;
11. KRZYWICKI, JACEK. WILCZOPOLE;

SENIOR MEN RIGHT 86 KG
1. CIBA, PRZEMYSŁAW. WIKING NISKO;
2. WOROCH, GRZEGORZ. LUBLIN;
3. POHREBNIAK, ARTEM. UKRAINA;
4. BUJEK, EMIL. KOCK;
5. ROSŁOŃ, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO;
6. GŁADOSZ, KAROL. LUBLIN;
Wysłana -
SENIOR MEN RIGHT 95 KG
1. MOLENDA, MARCIN. TYTAN JAWORZNO;
2. DARIUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
3. JUSIAK, ADRIAN. NAŁĘCZÓW;
4. ZDANOWSKI, BOGUSŁAW. BONIEWO;
5. PALONKA, JAROSŁAW. ZAMOŚĆ;
6. KAPROŃ, WIESŁAW. ŻARNO;

SENIOR MEN RIGHT +95 KG
1. SZYMANIAK, PATRYK. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. WINIARSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR GDYNIA;
3. KOWALCZYK, PIOTR. LUBLIN;
4. BRAK, JAKUB. WIKING NISKO;
5. KOSUBUDZKI, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO;
6. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ. FIRE HAND LUBLIN;
Wysłana -
SENIOR MEN LEFT +95 KG
1. BRAK, JAKUB. WIKING NISKO;
2. WINIARSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR GDYNIA;
3. SZYMANIAK, PATRYK. ARMFIGHT PIASECZNO;
4. KOWALCZYK, PIOTR. LUBLIN;
5. KOSUBUDZKI, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO;
6. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ. FIRE HAND LUBLIN;

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. MOLENDA, MARCIN. TYTAN JAWORZNO;
2. SZYMANIAK, PATRYK. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. PODGÓRSKI, MARIUSZ. HAND OF STONE;
4. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO;
5. BRAK, JAKUB. WIKING NISKO;
6. CHUMICHEV, WLADYSLAW. BIAŁORUŚ;
7. ROSŁOŃ, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO;
8. WINIARSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR GDYNIA;
9. KOSUBUDZKI, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO;
10. KUŚMIERCZYK, DAMIAN. TYTAN JAWORZNO;
11. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. FIRE HAND LUBLIN;
12. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN;
13. POHREBNIAK, ARTEM. UKRAINA;
14. GOLUCH, KAMIL. FIRE HAND LUBLIN;
15. MARUSZAK, PAWEŁ. LUBLIN;
16. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ. FIRE HAND LUBLIN;
17. BOROWIEC, NORBERT. LUBLIN;
18. KOWALCZYK, PIOTR. LUBLIN;
Wysłana -
SENIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. RADZIK, KATARZYNA. WIKING NISKO;
2. CHMIEL, KATARZYNA. LUBLIN;
3. FURTAK, EWELINA. SPARTAN WARSZAWA;
4. ADAMCZYK, AGNIESZKA. FIRE HAND LUBLIN;

Wyniki Drużynowe:
1. TYTAN JAWORZNO 70 PKT.
2. FIRE HAND LUBLIN 55 PKT.
3. WIKING NISKO 51 PKT.
4. ZŁOTY TUR GDYNIA 37 PKT.
5. ARMFIGHT PIASECZNO 33 PKT.
6. LUBLIN 29 PKT.
7. HAND OF STONE 25 PKT.
8. UKRAINA 25 PKT.
9. BIAŁORUŚ 16 PKT.
10. SIEDLCE 11 PKT.
11. NAŁĘCZÓW 9 PKT.
12. KAZACHSTAN 9 PKT.
13. KOCK 8 PKT.
14. SPARTAN WARSZAWA 5 PKT.
15. ZAMOŚĆ 5 PKT.
16. ŻARNO 5 PKT.
17. BONIEWO 4 PKT.
18. KRASNYSTAW 1 PKT.
19. WILCZOPOLE 1 PKT.
20. WARSZAWA 1 PKT.
21. SOBIANOWICE 0 PKT
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź