Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4540
Napisanych postów
7220
Wiek
42 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
39508
I PUCHAR LUBELSZCZYZNY W ARMWRESTLINGU
Termin:
2 Lipca 2017r.
Miejsce:
„KLUB 30” - klub nocny!
ul. Jasna 7, Lublin
Program Zawodów:
9:00-12:00 – zapisy oraz ważenie zawodników
12:30-16:30 – rozpoczęcie kwalifikacji. Kolejność : Kobiety-Mężczyźni LEWA, Mężczyźni PRAWA
16:50-17:25 – Finały poszczególnych kategorii
17:40-18:10 – rozegranie najbardziej prestiżowych kategorii OPEN
18:30 – rozdanie nagród
19:00-... After Party
Starty i zapisy:
Zapisy w dniu zawodów 02.07.2017r. do godziny 12:00
Zapisy również można składać na portalu społecznościowym : FireHandLublin (w wiadomości prywatnej strony klubu organizatora).
OPŁATA STARTOWA: 20 zł
KATEGORIE WAGOWE (rozgrywki na dwóch stołach) :
Kobiety:
Prawa ręka: OPEN
Mężczyźni:
Prawa ręka: 70kg, 78kg, 86kg, 95kg, +95kg, OPEN (tylko 3 najlepszych z danej kategorii)
Lewa ręka: 70kg, 78kg, 86kg, 95kg, +95kg, OPEN (tylko 3 najlepszych z danej kategorii)
Sędzia główny zawodów: DARIUSZ GROCH
NAGRODY:
Nagrody rzeczowe, puchary, medale, dyplomy.
Uwagi:
- Rywalizacja odbędzie się na prawą i lewą rękę w poszczególnych kategoriach wagowych oraz na prawą i lewą rękę w kategorii open w systemie do dwóch przegranych wg. Zasad WAF.
- Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości
- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda trenera.
- Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie
- Organizator z przyczyn niezależnych zastrzega sobie zmianę regulaminu.
Sponsorzy:
- CityFit
- Green Hornet Tattoo
- InForm
- Sklep Biegacza
- Laser City
- Radio TAXI „CZWÓRKI”
- Posters
- Fabryka Blasku
- Fotobudka-lublin.pl
- Let Me Out
- Gold Sun
- Wnętrza Profesjonalnie
Patroni Medialni:
- Lubelska TV
- lublin112
- Dziennik Wschodni
- armpower.net
Organizator:
FIRE HAND LUBLIN
Tomasz Napiórkowski & Łukasz Dobrzyński & Daniel Cichowlas
Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-06-17 18:26:49
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4540
Napisanych postów
7220
Wiek
42 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
39508
SENIOR MEN LEFT 70 KG 1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. HAND OF STONE; 2. CHUMICHEV, WLADYSLAW. BIAŁORUŚ; 3. BICKI, MICHAŁ. FIRE HAND LUBLIN; 4. SKAKOWSKI, JURIJ. KAZACHSTAN; 5. NANOVSKYI, SERHII. UKRAINA; 6. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN; 7. GOLUCH, KAMIL. FIRE HAND LUBLIN; 8. LASOTA, GRZEGORZ. LUBLIN; 9. KOWAL, ADRIAN. WIKING NISKO; 10. KUŚMIERCZYK, DAMIAN. TYTAN JAWORZNO; 11. WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO; 12. MAMCZARZ, MATEUSZ. FIRE HAND LUBLIN;
SENIOR MEN LEFT 78 KG 1. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO; 2. KRASNODĘBSKI, ADAM. SIEDLCE; 3. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN; 4. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. FIRE HAND LUBLIN; 5. CZERNIK, SZYMON. FIRE HAND LUBLIN; 6. MELNYCHENKO, NIKITA. UKRAINA; 7. KRZYWICKI, JACEK. WILCZOPOLE;
SENIOR MEN LEFT 86 KG 1. POHREBNIAK, ARTEM. UKRAINA; 2. ROSŁOŃ, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO; 3. CIBA, PRZEMYSŁAW. WIKING NISKO; 4. BUJEK, EMIL. KOCK;
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4540
Napisanych postów
7220
Wiek
42 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
39508
SENIOR MEN LEFT OPEN 1. KULISHOV, OLEKSANDR. ZŁOTY TUR GDYNIA; 2. BRAK, JAKUB. WIKING NISKO; 3. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO; 4. KOSUBUDZKI, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO; 5. WINIARSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR GDYNIA; 6. POHREBNIAK, ARTEM. UKRAINA; 7. HOŁÓWKO, ARKADIUSZ. FIRE HAND LUBLIN; 8. CHUMICHEV, WLADYSLAW. BIAŁORUŚ; 9. MARUSZAK, PAWEŁ. LUBLIN; 10. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. FIRE HAND LUBLIN; 11. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ. FIRE HAND LUBLIN; 12. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN; 13. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN; 14. GOLUCH, KAMIL. FIRE HAND LUBLIN;
SENIOR MEN RIGHT 70 KG 1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. HAND OF STONE; 2. CHUMICHEV, WLADYSLAW. BIAŁORUŚ; 3. SKAKOWSKI, JURIJ. KAZACHSTAN; 4. KUŚMIERCZYK, DAMIAN. TYTAN JAWORZNO; 5. NANOVSKYI, SERHII. UKRAINA; 6. KOWAL, ADRIAN. WIKING NISKO; 7. MAMCZARZ, MATEUSZ. FIRE HAND LUBLIN; 8. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN; 9. BICKI, MICHAŁ. FIRE HAND LUBLIN; 10. GOLUCH, KAMIL. FIRE HAND LUBLIN; 11. LASOTA, GRZEGORZ. LUBLIN; 12. URBAN, PIOTR. SOBIANOWICE;
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4540
Napisanych postów
7220
Wiek
42 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
39508
SENIOR MEN RIGHT 78 KG 1. KRUPA, ARTUR. TYTAN JAWORZNO; 2. CICHOWLAS, DANIEL. FIRE HAND LUBLIN; 3. CZERNIK, SZYMON. FIRE HAND LUBLIN; 4. KRASNODĘBSKI, ADAM. SIEDLCE; 5. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. FIRE HAND LUBLIN; 6. BANASZEK, PIOTR. LUBLIN; 7. STĘPNIAK, MATEUSZ. KRASNYSTAW; 8. MARCZAK, PAWEŁ. FIRE HAND LUBLIN; 9. MELNYCHENKO, NIKITA. UKRAINA; 10. MYSKO, GENADIJ. LUBLIN; 11. KRZYWICKI, JACEK. WILCZOPOLE;
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4540
Napisanych postów
7220
Wiek
42 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
39508
SENIOR WOMEN RIGHT OPEN 1. RADZIK, KATARZYNA. WIKING NISKO; 2. CHMIEL, KATARZYNA. LUBLIN; 3. FURTAK, EWELINA. SPARTAN WARSZAWA; 4. ADAMCZYK, AGNIESZKA. FIRE HAND LUBLIN;
Wyniki Drużynowe: 1. TYTAN JAWORZNO 70 PKT. 2. FIRE HAND LUBLIN 55 PKT. 3. WIKING NISKO 51 PKT. 4. ZŁOTY TUR GDYNIA 37 PKT. 5. ARMFIGHT PIASECZNO 33 PKT. 6. LUBLIN 29 PKT. 7. HAND OF STONE 25 PKT. 8. UKRAINA 25 PKT. 9. BIAŁORUŚ 16 PKT. 10. SIEDLCE 11 PKT. 11. NAŁĘCZÓW 9 PKT. 12. KAZACHSTAN 9 PKT. 13. KOCK 8 PKT. 14. SPARTAN WARSZAWA 5 PKT. 15. ZAMOŚĆ 5 PKT. 16. ŻARNO 5 PKT. 17. BONIEWO 4 PKT. 18. KRASNYSTAW 1 PKT. 19. WILCZOPOLE 1 PKT. 20. WARSZAWA 1 PKT. 21. SOBIANOWICE 0 PKT