SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 Cykl: Prop + Meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
Hej,troche tego będzie mam nadzieję, że ktoś podpowie

1. WIEK:26
2. WAGA:87
3. WZROST:178
4. WYMIARY:
-biceps:39
-klatka:
-udo:62
-talia:88
5. STAŻ NA SIŁOWNI:ogólny 5-6 lat, z głową rok
6. DIETA:jest - 3700 -4t. kcal
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -
9. CEL CYKLU:masa
11. POZIOM BF%:do przeżycia
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo, z dietą redukuje bez problemu
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:oba
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:100 x 8
-martwy ciąg:155 x4
-przysiad: 120 x 8

Witam, tak jak w temacie dziś zaczynam pierwszy cykl, który planuje polecieć:

1-5/6 meta 20mg ed
1-8 prop 100 e2d

danabol, testolic

na odblok mam cloma, hcg, nolve, arimidex. po przejrzeniu x tematów planuje odblok:

7-8 hcg
9.. 50mg -21 dni+ nolve 20mg

i do rzeczy:

Miesiąc temu robilem badania: mocz-ok, krew-ok, fsh i lh - środkowe wyniki,

Test 659 (249-836)
Estradiol 38 (7,63-42,59)
Prolaktyna 11,89 (4-15)

1. Jakieś uwagi co do odbloku? w stylu czy np sama nolva by wystarczyła? bo z tego co czytam niektórzy maja jazdy po clomie

2. W przypadku dużego skoku estro, gdy zaczną suty swędzieć itp uderzać nolve (40mg przez pierwsze dni i jak ustapi 20mg do końca)? czy ari - i tu pytanie jak go zastosować, bo już nie pamietam co radziliście ludziom

3.Przez okres 2 tyg przed badaniami szamałem 300mg B6 - wiem, krótko nie można się odnieść czy zmniejszyła/nie podzialała na prolaktyne, wiem że jest w normie. Pytanie, czy mam kombinować na wszelki wypadek dostinex, choć po propie/ miętku powinno podenisć się estro nie prolaktyna

4. Po cyklu wiadomo kreta, Axis'a XT - zacząć równolegle z kretką i odblokiem, czy zaczać dopiero po skończonym odbloku

5. Ostanie ważne dla mnie pytanie ktoś się z Was orientuje jaki wpływ maja saa na nerki, bo mam jedną wiadomo dodatki na drogi moczowe mam, ari ma w przeciwskazaniach choroby nerek, ja swoja mam zdrową, no ale obciążać to jej nie chce zabardzo. Wiadomo za trena się raczej nigdy nie wezme, ale chodzi mi czy meta i test jakoś specjalnie obciążaja nerki. Wyszukiwarka wiem gdzie się znajduje

Dzięki koksy za pomoc i uwagi

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
1. Clomid jest ok jesli nie przekraczasz normalnych dawek. Normalna dawke uwaza sie za 50mg. Niektorzy, bardziej delikatni biora 25mg 2xd, przetestujesz - zobaczysz.
2. tak, uderzac tamoxifen 40mg do ustapienia, pozniej po 20/10mg.
3. b6 nie obniza poziomu prolaktyny co do tego chyba wszyscy sa zgodni. Jedyne roznice w zdaniach sa czy stosowanie wiekszych dawek b6 zapobiega wzrostowi prolaktyny, ale to akurat Ciebie nie dotyczy.
4. Rownolegle. I jedno i drugie potrzebuje czasu na rozkrecenie sie

Bardzo dobre podejscie masz do tematu, oby wszyscy 'nowi' w dziale podchodzili do tego w ten sposob. Przyrostow i zdrowia

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
@ Maximusxxx dzięki za szybką odp ...

2. A nie lepiej ari żeby "zniwelować" estro, a nie go przyblować tylko nolvą ? Dzięki i nawzajem sogacz

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
nie wierze, zeby tak wywalilo Ci estro po tak delikatnym cyklu, najprawdopodobniej wszystko przejdzie bez zadnych problemow tak z estro jak i prolaktyna. Pamietaj ze delikatnie podwyzszony poziom E2 nie koniecznie trzeba leczyc lekami, sa inne sposoby, mniej inwazyjne, leki to juz ostatecznosc. Zbicie estro zbyt mocno jest rowniez bardzo niezdrowe tak dla samopoczucia jak i dla efektow cyklu.
Jeszcze do pkt. 3. Dostinex sobie odpusc, jesli zrobisz badania i wynik prolaktyny bedzie odrobine podniesiony to w ostatecznosci mozesz atakowac Castagnusem. Jesli z jakiegos nieznanego powodu wynik bedziesz mial bardzo wysoki, to endo przypisze Ci dostinex czy bromo bez kombinowania. Oczywiscie watpie ze tak sie stanie, ale to tak czysto teoretycznie.

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
ok, czaje.

No niestety nie siedzę w PL - badania zrobiłem w PL, bo byłem 3 tyg na wakacjach. Siedze w Hiszpani i tutaj wprawdzie mam lekarza, który juz sam przypisał mi 15amp cypio i na badania teżby mnie skierował bez problemu tylkoże tutaj trzeba czekać na badania jeśli nie ma nagłęj potrzeby, a prywatnie to domyslam sie, że ceny kosmos. Tak wiec, pytam ogólnie żeby gdyby co widzieć w co uderzać, a nie martwić sie, że czegoś mi brak, napewno wiesz o co mi chodzi. W każdym razie dzięki

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Tak, wiem o co Ci chodzi. Rozejrzyj sie za jakims Hiszpanskim odpowiednikiem Centrum Krwiodastwa w okolicy gdzie mieszkasz, tam jest mozliwosc zrobienia badan, bo wiem ze nie wszedzie sa laboratoria prywatne w kazdej miescinie tak jak w Polsce. Osobiscie mialem niedawno problem z podwyzszona prolaktyna przez wlasna glupote/niedopatrzenie i na szczescie szybko sobie z nia poradzilem

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
Nie, nie tutaj takich wynalazków nie znają hehe mieszkam na wyspie, w dodatku z najgorszym rankingiem służby zdrowia w archipelagu hehe tak wiec nie mam zbyt dużo opcji, wiadomo jakby co to dzialać można, ale tak jak pisałem. Ostatnim razem jak chciałem robić Te badania to musiałbym czekać 1,5 miecha na pobranie, a potem 2 tygodnie mneij wiecej na wyniki ( jak nie zgubią ) wiadomo, prywatnie pewnie takich problemow nie ma, zapewne, choć też nie sprawdzałem jak to wyglada - nie ważne, dam rade i Ty też uważaj, żebyś staników nie musiał szukać hehe

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Nolvy nie wrzucaj bez potrzeby, bo hamuje przyrosty. Estro dziala takze anabolicznie (okreslone jest hormonem uniseks czyli dla obu plci w przeciwienstwie do innych zenskich jak prog.) a nolva zmniejsza takze poziom IGF.

Na odbloku nolva tydzien dluzej od cloma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 289 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8120
po takim cyklu sama nolva i hcg wystarczy clom jest o wiele wiecej toksyczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
J/w możesz spokojnie polecieć nolve na odbloku. Hcg jak pisałeś 1000 iu e2d 7-8 i 3 dni po propie zacznij tamo 2tyg 20 mg ed i 2 tyg 10 mg ed. Powinno wystarczyć, a imo łagodniejsze od cloma. Dobre podejście do tematu, choć wymiary nie powalają. Ale po to też jest cykl, żeby były lepsze. Pozdr

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2012-06-04 12:55:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
@Nacjol255 wiem, wiem, nie pisałem, że chce wrzucić bez potrzeby - a gdy zacznie sie coś dziać. Z tego co pamiętam kiedyś ktoś pisał, że do dobrego efektu anabolicznego podwyższone estro jest niezbednę i niska prolaktyna -poniekąd dlatego moje pyt.nr.3 - dzięki w każdym razie

@skint73 Ano wymiary nie powalają będzie lepiej, ogólnie to idzie mi z dietą całkiem do przodu, ale stary sie robię, całoroczne plażaowanie mam, tak więc postanowiłem iść na skróty. I teraz nie, że panikuje - tylko wiadomo nie wiem jak podziała na mnie odblok ... czy nie lepiej byłoby pójść "półśrodkiem" i polecieć np 7-10dni cloma i nolve tak jak napisałeś ?

Pozdro

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wino Stanox 10 mg (Scanthel Pharma) pytanie do starszych kolegów.

Następny temat

clen choroba

WHEY premium