SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1-ANDROSTENEDIOL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1831
co o tym sądzicie???????/

"1-ANDROSTENEDIOL (1-AD) to naturalnie występujący prohormon *substancja, z której ludzki organizm wytwarza (w przeciwieńskie do sterydów anabolicznych, które same w sobie są hormonami) niezwykle silny izometr testosteronu (1-Tesosterone). Działanie anaboliczne (wzrost masy mięśniowej oraz spalanie tłuszczu) pierwszego izometru testosteronu jest 700 procent silniejsze niż zwykłego testosteronu i nie powoduje skutków ubocznych. PRODUKT JEST CAŁKOWICIE NATURALNY, NIE JEST SUBSTANCJĄ O CHARAKTERZE STERYDÓW I JEST OGÓLNODOSTĘPNY W USA. JEST TO NAJDROŻSZY I ZARAZEM NAJSKUTECZNIEJSZY ŚRODEK WSPOMAGAJĄCY TRENING SIŁOWY (PRZYROSTY MASY DO 8-10 KG MIESIĘCZNIE PRZY ODPOWIEDNIM TRENINGU) W STOPONIU WYŻSZYM NIŻ WIĘKSZOŚĆ SYBSTANCJI STERYDOWYCH I OCZYWIŚCIE NIE POWODUJE SKUTKÓW UBOCZNYCH"

Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę iść do piekła ze względu na towarzystwo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Gdzie znalazles ta bajke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
1-AD nie jest zadna naturalna substancja. Prohormon ten zostal "odkryty" przez chemika Patricka Arnolda pracujacego dla ErgoPharm. Co do stwierdzenia, ze jest on 700% procent silniejszy od zwyklego testosteronu, to moze to byc troche myle. Wceale nie oznacza to, ze po zazyciu tegoz prohromonu urosna nam 7 razy wieksze miesnie niz w przypadku testosteronu. W mojej opini chodzi tu o to, ze stosunek dzialan anabolicznych do androgenych (dla tego prohormonu) wynosi 7:1 (w przypadku testosteronu stosunek ten wynosi 1:1). Co do stwierdzenia, ze nie powoduje skutkow ubocznych to jest to absolutna bzdura. O ile ludzie uzywajacy innych prohormonow (nowej generacji) nie skarzyli sie na niepozadane dolegliwosci, o tyle w przypadku stosowania 1-AD takie dolegliwosci juz sie pojawialy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
8-10kg miesiecznie... naturalny srodek... bzdura

wg. mnie PH nigdy nie dorownaja SAA a juz napewno ich nie przescigna

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7539
racja racja 1AD to szit

loko

loko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje dla spice za odpowiedź. Nic dodać, nic ująć. No może poza tym 7 : 1 na rzecz 1-testosterone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1831
pytałem tylko z ciekawośći, bo znalazłem taki przedmiot na aukcji.....
i z tego co wiem, sprzedaż prohormonów jest w Polsce zabroniona.....
http://allegro.pl/showitem.php?item=6863573

Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę iść do piekła ze względu na towarzystwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2747
Zgadzam sie z toba Ed. Swietna odpowiedz. Natomiast nijaki Martin_Loko nie powinien, jak kazdy kto nie ma zielonego pojecia o prohormonach, sie wypowiadac. To prawa, ze prohormony obecnie nie dorownuja sterydom anabolicznym ale to pierwsza prawda. Druga prawda to fakt, ze nie dorownuja im takze pod wzgledem rujnowania organizmu. Jezeli ktos kto wali nawet srednie dawki metanabolu twierdzi ze prohormony to syf to znaczy, ze metanabol juz wywoluje u niego pierwsze skutki uboczne. Trzy srodki: 1AD, 1testosteron i mag10 to najbezpieczniejsze anaboliczne srodki na swiecie. Jaki wywoluja przyrost. Niech sie kazdy podzieli swoim doswiadczeniem a dowiemy sie o tym wszyscy dokladnie. Wtedy bedziemy mogli krytykowac lub ewentualnie zachwalac. Moja strona mag10 wlasnie w tym celu zostala przeze mnie zalozona.
Picasso

Zycie jest sztuka ...

Zycie jest sztuka ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca durabolin

Następny temat

META + KREATYNA??????

WHEY premium