SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1-4 ON / 1-4 OFF WADZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
Witam ostatnio zainteresował mnie temat krótkich cykli czyli jw.
Zalety-Wady większość wie i pominę ten wątek
Chodzi raczej o połączenie środków:
Cykl:
cel regularne przyrosty s/m/m.
Środki:
1-4 Meta 40mg e1d
1-4 Prop 150mg e1d (front 400mg)
1-4 Tren 100mg e1d (front 200mg)
OFF Clomid,HCG
Co o takim połączeniu sądzicie pytanie czysto teoretyczne tak jak dawki wymienione wyżej

,,Wściekły Anioł Demon Zła"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
insa tylko 3 tygodnie na off
nie chcę zmniejszać ilości białka wtedy i zapodaje mało tego specyfiku 6-5-4
i 2 razy dziennie gh po 2iu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta meta niepotrzebna
lepiej 6-8 on
4 off
więcej możliwości jeśli chodzi o testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
4 tyg cykle to strata czasu IMO

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja na to patrze inaczej - te 4tyg cykle sa ok. tylko trzeba usunac spomiedzy nich offy

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
No to grubo 1-52 ON
Dziękówa za tak liczne zainteresowanie

,,Wściekły Anioł Demon Zła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
wszystko zalezy od oczekiwan co do cyklu.
Krotkie cykl sa imho bardzo dobre dla amatorow dla ktorych silownia to nie cale zycie. Ot takie lekkie wspomaganie ktore dziala (w przeciwienstwie do 90% odzywek heheheh) jak nalezy.

Na pewno nie przytyjesz na takim cyklu 10kg, ale za to bedziesz zdrowszy bo mniej sajdow. Najwiecej osob odczuwac zaczyna sajdy wlasnie po 4 tygodniach. Do tego na 4 tygodnie latwiej komus kto jak pisalem nie zyje tylko silownia ulozyc perfekt trening i przestrzegac perfekt diety. Sami wiemy jak z tym jest po 12 tygodniach na przyklad hehehe

Ja bym to nazwal takimi mikrocyklami. W kazdej z takich 4 tygodniowek staralbym sie nadgonic najgorsza partie miesniowa trenujac ja np 2x na weeka. Potem 4-6 tygodnie offa/pct i mozemy zaczynac znow zmieniajac priorytetowa partie lub tez ogolnie sile na mase itp

Najprawdopodobniej od pazdziernika listopada sam wskocze na takie mikrocykle ktore planuje robic przez roczek
Lubie experymenty

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
faza off powinna być dłuższa od fazy on. zresztą poczytaj https://www.sfd.pl/###_Krótkie_Cykle,Dobre_Przyrosty,Mniejsze_Skutki_Uboczne_###-t181748.html

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie boisz sie wahan hormonow, roid? dla mnie to jest najgorsze, bo wlasnie za wahnieciami ida sajdy.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glupi pomysl. Ile masy zrobisz na takim cyklu ? 1.5 kg ? Z czego 50proc spadnie na offie. Mowie o suchej masie.

pozatym takie czeste odbloki i wchodzenie na cykl to wieksza katorga dla organizmu niz 20tygodni na ON

odpusc bo gowno ci to da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
zabijaka hehe chyba nie piszesz tego do mnie heheheheheheh w szkole juz bylem podstawy teoretyczne znam ehehhe

Chudzina potestuje zobacze

sqrwielll zrob sobie badania krwi na cholesterol na enzymy watrobowe i zmierz cisnienie po 20 tygodniach a po kilku 4 tygodniowkach i porownaj. Wtedy pogadamy.

Kazdy imho powinien dostosowac kokszenie do wlasnych celow a co najwazniejsze do wlasnego organizmu. Nie mozna na sile kazdemu wmawiac ze dla niego krotki cykl****owy a za to dlugi git albo na odwrot.

U mnie na przyklad cisnienie, syfy plecowe, watroba itp daja znac wlasnie po 4-5/6 tygodniu ON i to mimo totalnej profilaktyki itp.
Wiec czemu mialbym nie potestowac drugiej strony - krotkich cykli.
Dla mnie najwazniejsze na cyklu zaraz po przyrostach jest SAMOPOCZUCIE jesli na jakims srodku sie czuje zle ale mam sajdy za kazdym razem to go olewam i juz nie wracam. Wybor koxu akurat jest duzy
Jak ktos jest pro albo ma podobne cele to luz dla niego priorytet to wyglad,masa,sila. Dla mnie priorytetem jest to jak sie czuje na cyklu, a mam sie czuc jak mlody bóg

Co do zyskow wystarczy ze zrobisz te 1-2kg na akim cyklu ale za to powtorzysz to pare razy w ciagu roku i suma sumarum moze wyjsc to samo co z 1-2 dlugich. Do tego po krotkim cyklu spadki sa prawie minimalne jak ktos zna swoj organizm i ogarnie pct z glowa

Tak jak pisze kazdy ma inne priorytety i piszac ze cos jest glupie bo na kogos nie dziala albo mu nie pasuje jestesmy ignorantami, zwlaszcza jesli ktos obok to robi i na niego dziala hehehehe
Ile osob w przeszlosci (wlacznie ze mna) zaczynalo przygode z koxem od samej metki przez wlasnie 4-6 tygodni???? Mnostwo i wiekszosc byla zadowolona z rezultatow. To samo z obecnymi PH
Krotkie jak i dlugie cykle maja swoje podstawy i swoich zwolennikow liczy sie tylko to aby dobrze wybrac odpowiednio do priorytetow i zamierzonych celow
Ktos kto robi forme pod zawody i zaczyna konkretne przgotowania na 12-16 tyg przed nie bedzie robil przerw 4on 6of i pojedzie jeden dlugi cykl, a ktos kto "bawi" sie kulturystyka to spokojnie moze celowac w krotkie cykle ale czestsze

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-08-16 19:02:24

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY !!! NIE MOGĘ SIĘ ODBLOKOWAĆ!!!

Następny temat

prolo + metka + ??

WHEY premium