SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19 maj 2012-Poznań-Bardzo Ważne Wydarzenie Sportowe SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2756

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Świetna impreza sportowa-zapraszamy także grupę +35...
Myślę ,ze tego nikt nie odpuści....:)



https://www.sfd.pl/19.05_Poznań_III_Otwarte_Mistrzostwa_SFD_&_SDW_-t847825.html



Ale- wiadomo-jestem niepoprawnym optymistą...:)

Ciekaw jestem wyniku ankiety

Jak widać dla każdego coś miłego:

-wyciskanie maksymalnych ciężarów...
-dla oszczedzających stawy( a guzik tam się oszczedzi po czterdziestce i tak wszystko boli...:) ) wyciskanie wielokrotne sztangi o masie własnego ciała

-dla dziewczyn i kobiet-wyciskanie maksymalnego cieżaru i wyciskanie wielokrotne 1/2 masy ciała

-dla wielkogabarytowych gości-absolutna nowość-MR Biceps,czyli konkurs najwiekszych obwodowo ramion-publiczne pomiary bicepsów-bez żadnej ściemy,tylko miarka i Wasze napompowane na maxa bicepsy...


Super nagrody! i super zabawa!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Nie bylo kategorii weteranów ale było kilku zawodników po czterdziestce i po piecdziesiatce...I także mieli świetne wyniki.
W kolejnej edycji zawodów chyba uda suię zrobić jeszcze kategorie +40,+50.
Wszystko to kwestia sponsorów i nagród oraz ilości chętnych.Ale mysle ,ze pewnie z kilanaście osob by chętnie sobie przypomniało dawne czasy i emocje rywalizacji....:)

Wszystkie wyniki,daty urodzenia masz na pierwszej stronie forum-jest tam okienko zawody na zywo-.to link do tabeli wyników-rewelacyjnego programu ,który pozwala śledzić wyniki każdych zawodów na żywo i oczywiscie po zawodach wyniki sa już zapisane na stałe...
wyniki:
http://zawody.sfd.pl/Zawody/13

Zmieniony przez - masti w dniu 2012-05-21 08:24:53

Zmieniony przez - masti w dniu 2012-05-21 08:45:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Wpadnę pokibicować a w przyszłym roku wezmę udział jako zawodnik.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2384
Oddałem głos na "Ciężko powiedzieć,nie ten dzień , miejscowość,itp", wiem, że to tylko wymówka i dla chcącego nic trudnego ale ja do Poznania naprawdę mam sporo kilometrów a pewnie i tak nie jako zawodnik tylko kibic bym tam był

STARY CZŁOWIEK I MOŻE!
mój dziennik: http://www.sfd.pl/Kazik71_przemiana_2012-t829314.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
to juz sie cos dzieje...
Zawody zapowiadaja się bardzo ciekawie....A koszulka z zawodów bedzie za rok,dwa niezłym rarytasem...:)
Do Poznania sa tez dogodne połaczenia kolejowe a nawet lotnicze-ceny właściwie takie same...Teraz nawet pkp obnizyla połaczenia z krakowa....bo samolotem bylo taniej i szybciej...
Jak ktos bedzie miał trochę czasu i ochoty-warto przyjechac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Jeśli mogę zaproponować środek lokomocji to proponuje Polskibus ,bardzo tani koszt przejazdu ostatnio jechałem do Warszawy i zapłaciłem 10zł w tam i z powrotem.No i komfort jazdy niewyobrażalny, klima ,skóra,wc ,wifi.Tysiąc razy lepsze niż śmierdzące pkp.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
to jest pociąg czy jakis autobus?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Ja mam w sumie 120km ,wiec będe bo nigdy nie byłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
masti
to jest pociąg czy jakis autobus?


http://www.polskibus.com/search-results 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
rzeczywiscie ciekawa opcja...dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
nie chciałem wrzucać linka bo nie wiedziałem czy będzie potraktowane jako spam, ale Panowie transport sprawdzony i daje głowę że będziecie zadowoleni.Sam byłem w szoku,im szybciej zamówicie bilet na dalszy termin tym bilet tańszy.Podobno można wytargać przejazd za 1zł ale mnie sie jeszcze nie udało, za 5 zyla udało mi sie

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs cz IV Szukamy Sponsora - Essa Obaid

Następny temat

Przemiana 2012 u Ladies-Dziewczyny proszą o ocenę i głosy

WHEY premium