SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19 lat 1 rok około

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Witam mam na imię Bartek jestem nowy na forum
Ćwiczę w domu i dodatkowo street workout

Wiek - 19 lat
Wzrost - 177 cm
waga - 77 kg
Staż - 14 miesięcy
Moja sylwetka do oceny

Wybaczcie, ale nie umiem pozować:)









Zmieniony przez - RoniNH w dniu 2013-12-11 21:43:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
Jak na ten staż nie jest najgorzej, diete trzymasz, nogi ćwiczysz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Nogi ćwiczę przysiadami z obciążeniem i biegam kilkakrotnie na 100m dla dobicia nóg.
Dietę staram się utrzymywać jajka ryż kurczak odżywka białkowa itp. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
No jest ok, ale na siłowni pewnie 2 razy tyle masy byś zrobił. Ale w street workout chodzi o rzeźbę i siłę :) powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
No nie wiem, czy w rok by zrobił dużo większą masę na siłowni. Jest bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Jak na rok jest ok a jak nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Jutro postaram się dodać fotki łydek i nóg.
znalazłem jeszcze zdj pleców i brzucha z przed robienia masówki






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
No może przesadziłem z tym że 2 razy więcej mięcha by nabrał ale więcej na pewno. W końcu progresja ciężaru i różnorodność ćwiczeń dałaby lepsze efekty wizualne. Oczywiście jest dobrze i tak trzymaj ;) Każdy robi to co lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7087
justtraning
No jest ok, ale na siłowni pewnie 2 razy tyle masy byś zrobił. Ale w street workout chodzi o rzeźbę i siłę :) powodzenia


A Ty skąd wiesz czy nie ma siłowni na chacie ? i jakoś też wątpię aby tak dwa razy tyle zrobił na siłce.... Ale dobrze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Poprawiłem się bo przesadziłem z tym że 2 razy tyle by zrobił ale uważam że więcej by mógł bo ma gen chłopak całkiem dobry. Jak ktoś piszę "ćwiczę w domu" to w 80% to znaczy że robi pompki, brzuszki, drążek, łapy hantlami itd. dlatego śmiem twierdzić że nie na siłowni wypracował formę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Zgodzę się z wami więcej masy poszłoby na siłowni, ale dla mnie wystarczające jest to co ćwiczę w domu i na drążku i tak po dobrym treningu czuje się skatowany heh. Dzięki za pozytywną opinie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EKTOMORFIK Początki, proszę o poradę !!

Następny temat

WYNIKI VI MR SFD i IV MISS SFD - zapraszamy!

WHEY premium