SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

18 lat, staż 4 lata, nowe fotki str.3

Wysłana -
Wiek 16
Waga 80kg (aktualnie, ale jeszcze tne wage tak do 73kg)
Wzrost ~176cm
Staż treningowy 18 mies.
Obwód ramienia 38cm
Obwód klatki ~110 (nie znam dokladnie)
Obwód Pasa 80
Wyciskanie leżąc 100kg
MC (nie robie, ale ze 130kg/140kg moze bym wydarl)
Przysiad 125kg

Wiem, że na nogach, klacie jeszcze duuuzo fatu siedzi i idzie to jak krew z nosa, ale idzie i do kwietnia/maja raczej spale to w cholere. Jak macie jakies uwagi co poprawic na kolejnej masie to pisac, czekam na hejty.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
te 38 to chyba razem z glowa...
Wysłana -
Przodem sie nie wydaje, jak bede mial czas to z metrem na lapie wrzuce ze jest rowne 38.
Wysłana -
ma spokojnie. Ale nie liczy się obwód bicepsu tylko cała sylwetka która wygląda słabo.. brak kapturów brak brzucha, klatki. Barki coś tam rosną, nogi też ok. Fatu sporo, spalisz fat to i z rąk nie wiele zostanie, potem dokladaj z głową
Wysłana -
Zdjecia tragiczne nie ma co oceniac
Wysłana -
Wysłana -
Brzuch kaptury faktycznie słabawo i brak foty pleców ale ogólnie jak na 16 lat to i tak spoko jest jak będziesz ćwiczył będzie klasa.I nie wiem czy warto tak się ścinać bo z autopsji wiem że takie redu więcej szkody niż pożytku daje póki się nie zrobi dobrego mięcha.
PS: jak nie robisz MC to o targnięciu 140 technicznie możesz pomarzyć :)
Wysłana -
Vizeron kaptury mam slabe to fakt, ale brzuch jest ok. tylko ze jest zalany, na fotach mam 81kg wagi, a aktualnie 77kg. W MC raczej bym wzial te 130/140 przy sredniej technice, bo pol roku temu bralem po 110kg na serie, ale zrezygnowalem, bo nie czulem tak dobrze plecow jak teraz na lawce rzymskiej. W ogole teraz sie ciesze, bo leci mi fat i buduje sie sila jednoczesnie, dziwne. W wakacje wrzuce foty dla porownania.
Wysłana -
Nic nie tnij ,masuj się dalej bo bardzo wąsko jest. Zacznij tyrać martwy, niech ktoś doświadczony Cię nauczy jak go robić bo to nie tylko ćwiczenie na prostowniki, ale poprawnie robione poza całymi plecami, pracują również nogi,brzuch a nawet przedramiona!
Wysłana -
Mimo wszystko wyciąłem się do 74kg i teraz tak się to prezentuje, co prawda łapa spadła do 37cm, ale się nie przejmuję tym i teraz żeby się nie zalewać wchodzę na reverse i z głową dodaje masy. Oceńcie czy zmiana na + (wiem foty tragiczna jakość, ale nie mam innego aparatu pod ręką)

http://i.imgur.com/VFpbYQr.jpg 
Wysłana -
Niech Ci ktoś zrobi porządne foty, bo tak ciężko cokolwiek oceniać.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź