SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 lat, staż 4 lata, nowe fotki str.3

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3053
Moim zdaniem jest w miarę dobrze jak na taki nie spory staż, co do cięcia zależy do jakiej sylwetki chcesz dążyć Mimo tego ja bym dalej masował i spędzał dużo czasu na siłowni i będzie git

Bez masy nie ma klasy,
Bez metki nie ma sylwetki,
A bez zastrzyku nie ma wyniku ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Ja chce mieć sylwetkę coś typu dzisiejsze twarze fitnessu np. Alon Gabay, Chestbrah, Lazar Angelov, Jeff Seid itp., teraz kończę redukcję, i wchodzę na powolną i długą masę, żeby coś się zbudować teraz porządnie i w przyszłym roku wycinka znowu.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3053
Tak myślałem że o takie coś ci chodzi, to powodzenia i masuj a i jeszcze jedno moim zdaniem jeśli zbudujesz dobrą masę to odpuść sobie te wycinke bo na to jeszcze będziesz miał dużo czasu i na razie o tym nie myśl tylko buduj masę!

Bez masy nie ma klasy,
Bez metki nie ma sylwetki,
A bez zastrzyku nie ma wyniku ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Tzn. wiesz jak się tam zaleje do 20% BF'a to nie ma sensu więcej masować bo większość to już fat będzie szedł, dlatego lepiej poświęcić te kilka tyg. na redu i znowu czystą w miare masówke robć.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3053
To też zależy czy masz tendencje do tycia i co będziesz wcinał

Bez masy nie ma klasy,
Bez metki nie ma sylwetki,
A bez zastrzyku nie ma wyniku ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
No ja raczej jestem endo, a diety jakiejs mega ultra czystej nie moge trzymac bo jeszcze nie jestem na wlasnym utrzymaniu, wiadomo kalorie liczę dzien w dzien, ale czasem jakis smietek wpadnie. No nic tak jak mowilem bede dokladal miesa i wrzuce jakies foty moze po kilku miechac i uaktualnie wyniki silowe (sproboje w tym roku pod 115kg sie polozyc i 140kg na przysiad) no i oczywiscie w zwiazku z masa nowy planik treningowy w którym uwzglednilem martwy ciąg tak jak mowiliscie.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Wrzucam nową fotę a tym samym odświeżam. Teraz robię reverse diet, czyli lekka nadwyżka kaloryczna.
Sylwetka znacznie się zmieniała od tamtego czasu i progres zrobiłem myślę, że duży.

P.S
Mam lekkie gino od 4 lat, iść z tym do lekarza czy raczej lekarz mnie zleje i powie żeby wrócić w wieku 18 lat?
Aha i jak zmienić nazwę tematu w razie czego? Bo nie chcę zakładać nowego tylko tutaj wrzucać fotki na bieżąco ew. podzielić się czymś.

Zmieniony przez - adrian33814 w dniu 2015-04-30 22:14:14

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Raczej lekarz ci powie że jesteś w okresie dojrzewania i każe zaczekać.. Sylwetka coś się zmienia. Powodzenia . Tylko popros kogos o zrobienie normalnych fotek w pozac.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
No właśnie tylko, że zwykłe gino do 2 lat schodzi, a ja mam 4 lata. Gruczoł się rozrósł, już nie boli a sut został powiększony, jak uszczypne/poleje zimną wodą to maleje. XXI wiek a lekarze często bagatelizują sprawę gino i mówią, że przejdzie -.- No nic trzeba ćwiczyć, będę tutaj wrzucał fotki od czasu do czasu.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
spróbuj ATD pociagnąc z 2 kapsy dziennie to nz opakowaniu wyjdzie 45 dni. Raczej działa w trakcie cyklu jak sie Gino pojawia ale można zobaczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DORADZCIE!!!! MASA/REDUKCJA???? FOTY.....

Następny temat

Zdjecia do oceny 17 lat

WHEY premium