SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 lat, staż 4 lata, nowe fotki str.3

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Wiek 16
Waga 80kg (aktualnie, ale jeszcze tne wage tak do 73kg)
Wzrost ~176cm
Staż treningowy 18 mies.
Obwód ramienia 38cm
Obwód klatki ~110 (nie znam dokladnie)
Obwód Pasa 80
Wyciskanie leżąc 100kg
MC (nie robie, ale ze 130kg/140kg moze bym wydarl)
Przysiad 125kg

Wiem, że na nogach, klacie jeszcze duuuzo fatu siedzi i idzie to jak krew z nosa, ale idzie i do kwietnia/maja raczej spale to w cholere. Jak macie jakies uwagi co poprawic na kolejnej masie to pisac, czekam na hejty.













No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witam



Trochę za krótki staż byśmy mogli ocenić sylwetkę, poza tym nie wstawiłeś zdjeć z okresu kiedy zaczynałeś ćwiczyć a dzięki temu byśmy mieli czarno na białym ile tej masy rzeczywiście zbudowałeś. Trzeba jednak dodać, iż nie da się ocenić fachowym okiem sylwetki po zdjęciach, które wstawiłeś. Zakładający swoją galerię zdjęć powinien sprostać kilku wymaganiom:


1.Zdjecia powinny być w dobrej jakości i dużej rozdzielczości, dzięki czemu będziemy widzieć każdy szczegół sylwetki. U Ciebie nie widać zbyt wiele, bo zdjęcia są tragiczne.

2.Zdjęcia powinny ukazywać całą sylwetkę wraz z nogami, tylko wtedy możemy ocenić proporcje . Z takich puzzli ciężko cokolwiek wywnioskować.

3.Najlepiej jakbyś przedstawił na fotografii kilka podstawowych póz. Pomoże Ci w tym ten artykuł:

https://www.sfd.pl/Pozowanie...i_Ty_możesz_zostać_zawodnikiem.-t39775.html

Zachęcam również do zapoznania się z regulaminem działu:

https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU_GALERIA_ZDJĘĆ-t452096.html


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22460
te 38 to chyba razem z glowa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Przodem sie nie wydaje, jak bede mial czas to z metrem na lapie wrzuce ze jest rowne 38.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ma spokojnie. Ale nie liczy się obwód bicepsu tylko cała sylwetka która wygląda słabo.. brak kapturów brak brzucha, klatki. Barki coś tam rosną, nogi też ok. Fatu sporo, spalisz fat to i z rąk nie wiele zostanie, potem dokladaj z głową

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94159 Napisanych postów 364007 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667813
Zdjecia tragiczne nie ma co oceniac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 92 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1742
Brzuch kaptury faktycznie słabawo i brak foty pleców ale ogólnie jak na 16 lat to i tak spoko jest jak będziesz ćwiczył będzie klasa.I nie wiem czy warto tak się ścinać bo z autopsji wiem że takie redu więcej szkody niż pożytku daje póki się nie zrobi dobrego mięcha.
PS: jak nie robisz MC to o targnięciu 140 technicznie możesz pomarzyć :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Vizeron kaptury mam slabe to fakt, ale brzuch jest ok. tylko ze jest zalany, na fotach mam 81kg wagi, a aktualnie 77kg. W MC raczej bym wzial te 130/140 przy sredniej technice, bo pol roku temu bralem po 110kg na serie, ale zrezygnowalem, bo nie czulem tak dobrze plecow jak teraz na lawce rzymskiej. W ogole teraz sie ciesze, bo leci mi fat i buduje sie sila jednoczesnie, dziwne. W wakacje wrzuce foty dla porownania.
2

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2015
Nic nie tnij ,masuj się dalej bo bardzo wąsko jest. Zacznij tyrać martwy, niech ktoś doświadczony Cię nauczy jak go robić bo to nie tylko ćwiczenie na prostowniki, ale poprawnie robione poza całymi plecami, pracują również nogi,brzuch a nawet przedramiona!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Mimo wszystko wyciąłem się do 74kg i teraz tak się to prezentuje, co prawda łapa spadła do 37cm, ale się nie przejmuję tym i teraz żeby się nie zalewać wchodzę na reverse i z głową dodaje masy. Oceńcie czy zmiana na + (wiem foty tragiczna jakość, ale nie mam innego aparatu pod ręką)

http://i.imgur.com/VFpbYQr.jpg 

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2015
Niech Ci ktoś zrobi porządne foty, bo tak ciężko cokolwiek oceniać.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DORADZCIE!!!! MASA/REDUKCJA???? FOTY.....

Następny temat

Zdjecia do oceny 17 lat

WHEY premium