SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

180cm, 71.5kg, chęć pójścia na siłownię

Wysłana -
Witam,

Przejdę od razu do rzeczy. Mierzę 180 cm, ważę blisko 72kg, wskaźnik BMI (podobno) jest dla mnie odpowiedni. Nie mam pojęcia jak to działa, ale na pewno chciałbym poprawić swoją sylwetkę. Jak przy tych wynikach wyglądałaby siłownia i co bym musiał zmienić w swojej diecie, by było lepiej? Zaznaczam, że jem aktualnie wszystko to, co "znajduje się w lodówce w niemal każdym domu".
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Pełna ankieta, obliczone zapotrzebowanie kaloryczne plus zdjęcie sylwetki, plus orientacyjnie - to co dziś np. jadłeś w formie zrzutu z dziennika żywieniowego, pozwoli udzielić jakiejś sensownej rady.
Wysłana -
Skoro jesz wszystko to twój sposób odżywiania zapewne pozostawia wiele do życzenia ;)
Wysłana -
Wypełnij ankiete oraz wstaw diete wg schematu :
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Wysłana -
Zapraszam do działu trening dla początkujących. Zacznij od określenia aktywności, ułożenia treningu i wtedy zajmiemy się wyliczeniem zapotrzebowania kcal i ułożeniem diety:

http://m.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 
Wysłana -
Ułóż sobie jadłospis na 4 posiłki + np. wpc po treningu http://www.sfd.pl/sklep/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html posiłki dobieraj tak by i produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ). Co do treningu na początku wystarczy Ci FBWhttp://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html .
Pozdrawiam
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź