SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat 215 kg 49 cm

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3198
Mam do was pytanie,mianowicie mam kolesia który w tym roku skończył 17 lat,jego staż treningowy wynosi nieco ponad 3 lata.Możecie mi nie wieżyc,ale typ w tak młodym wieku pcha 215 kg na klatke,a obwód jego ręki wynosi 49 cm.Waży 96kg prz wzroście 174cm.Ma za sobą 5 albo 6 cykli(ostatni antek bold prolo meta wino prop),po prawie każdym sie odblokowywał itp.Jak hipotetycznie może wyglądac jego dalsza kariera?Czy będzie dalej rósł jak na drożdzach,czy w koncu to sie skonczy.Dodam ze jak rok temu miał 44 cm w łąpie i po zadymie złamał se ręke to po 3 miesiącach przerwy w treningu łapa mu spadła tylko 1 cm.Co o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pogratulować głupoty i zdolnosci archeologicznych.
Bana dostaniesz to sie czegos nauczysz.
pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Mozesz mi nie wierzyc, ale nie powiedziales mi nic nowego

EDIT: Mysle...mysle...tak sobie pomyslalem ze z deka za wczesnie na soczek

Zmieniony przez - zyz w dniu 2005-12-18 12:15:00

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3198
ZYZ,CZYLI CHCESZ MI POWIEDZIEC ZE UCIEBIE TEZ SĄ TACY 17-LATKOWIE?CZEMU JA TAKI NIE JESTEM!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Wbic i miec farta to kazdy glupi moze, ale wbic z glowa to juz raczej nieliczni, coraz czesciej to widac na silowniach.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
u mnie w miescie tesz byl taki gosc mial 50cm w bicie w wieku 18 lat :) poszedl do pierdla i niedlugo wychodzi po 3 latach :) jestem ciekawy czy cos sie zmienil bo podobno w pace cwiczy;]

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Teraz ma 100 w bicu pewnie kozak

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
niejestes taki bo niejestes glupi ! branie sie za saa w takim wieku to glupota! i nierob tego blędu co on.

pozatym to poco powstal ten post ??

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
mozesz w wieku 15 lat zaczac walic w***** koksu omy itd i urosniesz(spuchniesz) i bedziesz wygladal w wieku 17lat wielki,ale na zdrowiu sie odbije to w***** lepiej lajtowiej a systematycznie i w odpowiednim wieku,to by bylo na tyle:P

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7391
no ja mam podobnego kumpla , poczekaj az znudzi mu sie i zaczni pic albo cpac(moj kumpel tak skonczyl)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Nic nadzwyczajnego ... wiele lat temu byl pewien mlodzieniec - co wygladal jak olbrzym z Twarza dziecka ...
W wieku 18 lat mial obwod ramienia blisko 50 cm ...
Byl nadzwyczaj silny i wygladal niesamowicie ...

--- tak tak mowa o nikim innym jak o Arnoldzie Schwarzeneggerze ---

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3198
nupel post ten powstał ponieważ chciałem sie dowiedziec jak według was będzie się rozwijał koles ktory w wieku 17 lat ciska 215kg(np pudzian w wieku 16 pchal 160 i został strongmanem).A co do cpania to nie sadze zeby zaczal kiedys cpac bo typ ma poprostu swira na punkcie silowni i zdaje sobie sprawe ze ma talent.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dretwienie na cyklu

Następny temat

Recepta na książeczce zdrowia

WHEY premium