SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

176cm wzrostu, 49kg wagi, załamka, mam dość

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
Witam !
Od pewnego czasu przeglądam sobie tematy tutaj i w końcu postanowiłem napisać. Zapewne mój temat zostanie zamknięty i zostanę odesłany do wyszukiwarki...

Mam problem z wagą. 176cm wzrostu 49kg wagi. Wiek, 20 lat.
Mam dość tego... Chcę coś z tym zrobić, ale po pierwsze nie jem wszystkiego. Może lepiej napiszę co mogę zjeść. Jajka, ser żółty, twaróg, jakaś szynka, śledzie w sosie pomidorowym, tuńczyk, pasztet drobiowy. Obiady to ziemniaki, kotlet z piersi, kurczak, jajko. Z zup to zupa ogórkowa, ryżowa, rosół.

Dodatkowo czasem lubię jakieś kanapki, sałata, ogórek pomidor, żotkiewka i tam wyżej co napisałem można dorzucić jajko, ser czy coś.

Nie piję mleka, żadnych płatków nie jem, a czytałem, że to pomaga na przybranie na wadze.

I jeszcze jedna zasadnicza rzecz nie ćwiczę, bo nie mam kiedy, a w ogóle odechciewa mi się. Brak mi wiary w siebie, że przytyję.

Czytałem, że ryż jest dobry na przybranie na wadze, czy jest to prawda ? Ile bym musiał go jeść i jak go przygotować ? Co dodatkowo zjadać i po jakim czasie byłyby ew efekty ? No i ostatnie pytanie czy trzeba koniecznie ćwiczyć ?

Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1287
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Martidev może zacznijmy iod poczatku dlaczego nie ćwiczysz co takiego robisz?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Zacznij jesc. Przytycie okazuje sie dosc latwe, ukladasz diete i waga idzie. No chyba ze masz problemy z duza iloscia jedzenja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
Nic takiego w sumie nie robię, ale mam lenia... W sumie na siłownię nie chcę chodzić, bo mam problemy z dojazdem, a to i tak są koszty dodatkowe. Mam hantle w domu, ale one coś dadzą ?

W sumie słyszałem, że brzuszki, pompki i też to jest dobre...

No zjem troche i już sie czuje pełny i tu jest problem. Umiem nawet czasem cały dzień wytrzymać jedząc tylko śniadanie po prostu nie przypomni mi się o jedzeniu.

Możecie pomóc w ułożeniu czegoś opierając się o produkty, które napisałem w 1 poście ? Chciałbym właśnie przybrać na wadze bez ćwiczenia, nie zależy mi na jakiś mięśniach, byleby ważyć chociaż te 60kg. I ile w moim przypadku w jakim czasie bym te 10kg przybrał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 377 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3164
jedz chlopaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
leiTo91
Łatwo Ci pisać. Ale co jeść, żeby szybko przybrać na wadze... ? Czasem mam taki dzień, że jem jak głupi i wychodzi grubo ponad 2000Kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4555
Nie łam się, sam zaczynałem ważąc 50kg przy 180cm. Po około 2 latach jest już 76kg i wygląda to bardzo fajnie (jestem zwolennikiem szczupłej ale wysportowanej sylwetki, także mogło być więcej masy). Dieta to podstawa. Rozpisz sobie ją na 5-6 posiłków. Przykładowo:

1: płatki owsiane/jaja/warzywa
2: ryż/pierś z kurczaka/warzywa
3: makaron durum/pierś z kurczaka/warzywa
4: ryż/pierś z kurczaka/warzywa
5: twaróg/warzywa/oliwa

Oczywiście jest wiele zamienników tych produktów, warto je stosować dla urozmaicenia (np. wołowina zamiast kurczaka, tuńczyk od czasu do czasu zamiast np. twarogu, możesz dodać orzechy włoskie zamiast oliwy, naprawdę dużo tego jest). Do tego dokup jakieś witaminy i omega3, ułóż jakiś 3-4 dniowy plan treningowy (na początek pewnie 3-dniowy act/fbw) i masa musi ruszyć. Przy tej wadze nie trzeba wcale dużo jeść by łapać masę, ale trzeba jeść z głową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Njaważniejsze jest to by rozplanować posiłki co około 3 godziny. STrać się wybierać produkty pełnowartościowe. Jeśli masz szybki metabolizm możesz w dużej mierze podbijać kalorie tłuszczami.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4450
na początku jak robisz mase, to nie potrzebujesz jakiś profesionalnych urządzeń, rób przysiady, drążek, przydałaby sie ławeczka i sztanga, co do żywienia to zacznij jesc po troche ale systematycznie, z czasem wejdzie Ci w nawyk i się nie obejżysz a na wadze będzie znacznie więcej kg ;)
pozdro!

prawdziwa akcja dopiero się zacznie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mleko.

Następny temat

Siłownia + bieganie - sugestie - opinie

WHEY premium