SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

175cm,62kg i 29 proc tluszczu po roku treningow!!!!

Wysłana -
Hej
Trenuje juz ponad 2 lata, waze 62 kg przy 175 cm wzrostu, robie 2-3 treningi silowe w tygodniu plus 2 np pump lub cardio. Wygladam ok ale nie tak jak bym chciala. Plus mam 29% tkanki tluszczowej!!!! Co robie zle? Jem zdrowo, trenuje 5 razy w tygodniu. Czemu wciaz tyle tluszczu?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A gdzie to mierzyłaś? Być może ten wynik nie jest miarodajny, sama mam podobną sytuację, niby 28%tłuszczu,ale nie chce mi się w to wierzyć, przy moim trybie życia i aktywności. Tyle tłuszczu,to podchodzi pod sylwetkę "skinny fat", a to naprawdę bardzo widać bez ubrań i jeżeli ma się ładną jędrną sylwetkę bez "boczków", czy cellulitu to raczej niemożliwe.

Zmieniony przez - Kinjamax w dniu 2018-06-06 20:49:05
Wysłana -
Wstaw diete do oceny
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Wysłana -
Na wadze na silce, delikatne boczki sa ale minimalne. Kircze moze za duzo tluszczow
Wysłana -
Tłuszcze w diecie nie przekładają się w sposób bezpośredni na ilość tkanki tluszczowej.

Tyje się od nadwyżki kalorii. Nie od tluszczy, ww, czy białka. Dostarczasz więcej energii niz potrzebujesz= następuje przyrost tkanki - mięsniowej jesli ćwiczysz, a tylko tluszczowej gdy nie trenujesz siłowo. W uproszczeniu
Wysłana -
No tylke ze cwicze silowo to grze te miesnie ja sie pytam
Wysłana -
Nieraz się nam wydaje że jemy zdrowo bo to jakaś sałatka, jakis kotajl, wszystkie produkty oczywiscie zdrowe ale tak naprawde ze zdrowiem nie ma nic wspólnego, moze jesz za mało, głodzisz się, jesz małao to i mięni od treningu nie będzie
Wysłana -
No tylke ze cwicze silowo to grze te miesnie ja sie pytam. No i wage mam ok. Tylko skad tyle % tluszczu
Wysłana -
Chyba profesjonalna dieta wskazana bedzie . Bo cos jest nie tak. Jem sporo, wydaje mi sie ze zdrowo. Wlasnie koktajle salatki owsianki. Treningi silowe plus cardio a tu miesni niewiele tylko tluszcz. Ale waga ok tylko % nie te
Wysłana -
pokaż zrzut co dzisiaj zjadłaś wg tego schematu
http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Wysłana -
I zdjęcie sylwetki. Bo na jego podstawie mozna zdecydowanie lepiej ocenic bf niz na tanicie.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź