SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

175cm,62kg i 29 proc tluszczu po roku treningow!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14
Hej
Trenuje juz ponad 2 lata, waze 62 kg przy 175 cm wzrostu, robie 2-3 treningi silowe w tygodniu plus 2 np pump lub cardio. Wygladam ok ale nie tak jak bym chciala. Plus mam 29% tkanki tluszczowej!!!! Co robie zle? Jem zdrowo, trenuje 5 razy w tygodniu. Czemu wciaz tyle tluszczu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html wrzuć ankietę i zrzut z diety oraz zdjęcie sylwetki, bo tak można sobie gdybać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2357
A gdzie to mierzyłaś? Być może ten wynik nie jest miarodajny, sama mam podobną sytuację, niby 28%tłuszczu,ale nie chce mi się w to wierzyć, przy moim trybie życia i aktywności. Tyle tłuszczu,to podchodzi pod sylwetkę "skinny fat", a to naprawdę bardzo widać bez ubrań i jeżeli ma się ładną jędrną sylwetkę bez "boczków", czy cellulitu to raczej niemożliwe.


Zmieniony przez - Kinjamax w dniu 2018-06-06 20:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14
Na wadze na silce, delikatne boczki sa ale minimalne. Kircze moze za duzo tluszczow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tłuszcze w diecie nie przekładają się w sposób bezpośredni na ilość tkanki tluszczowej.

Tyje się od nadwyżki kalorii. Nie od tluszczy, ww, czy białka. Dostarczasz więcej energii niz potrzebujesz= następuje przyrost tkanki - mięsniowej jesli ćwiczysz, a tylko tluszczowej gdy nie trenujesz siłowo. W uproszczeniu

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14
No tylke ze cwicze silowo to grze te miesnie ja sie pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nieraz się nam wydaje że jemy zdrowo bo to jakaś sałatka, jakis kotajl, wszystkie produkty oczywiscie zdrowe ale tak naprawde ze zdrowiem nie ma nic wspólnego, moze jesz za mało, głodzisz się, jesz małao to i mięni od treningu nie będzie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14
No tylke ze cwicze silowo to grze te miesnie ja sie pytam. No i wage mam ok. Tylko skad tyle % tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14
Chyba profesjonalna dieta wskazana bedzie . Bo cos jest nie tak. Jem sporo, wydaje mi sie ze zdrowo. Wlasnie koktajle salatki owsianki. Treningi silowe plus cardio a tu miesni niewiele tylko tluszcz. Ale waga ok tylko % nie te
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
pokaż zrzut co dzisiaj zjadłaś wg tego schematu
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
I zdjęcie sylwetki. Bo na jego podstawie mozna zdecydowanie lepiej ocenic bf niz na tanicie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadluzej rozkladajace sie wegle

Następny temat

Początek diety redukcyjnej do oceny

WHEY premium