SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 tyg solo prolka - odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1813
Kolego widze że nie potrafisz uwierzyć na słowo, więc jeśli tak Cię to interesuje to powiem Ci dla świętego spokoju że recepty będę miał w czwartek. Napisze Ci w piatek jakie mają kolor paski ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1813
Zamiast bić undery wole wydać kase na recepty i sam sobie to kupić i wiedzieć co wale.... koleżce po suscie wyskoczyły takie plamy na ciele że się wstydził pokazać. Nie chcę tego samego przechodzić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1813
Zresztą wiadomo że apteczny towar to apteczny... dziwię się niektórym że przy takiej dostępności do recept jaka jest w dzisiejszych czasach kupują koksy od kogoś kogo pierwszy raz widzą na oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Wojownik00
Zamiast bić undery wole wydać kase na recepty i sam sobie to kupić i wiedzieć co wale.... koleżce po suscie wyskoczyły takie plamy na ciele że się wstydził pokazać. Nie chcę tego samego przechodzić ;)


odpowiedz na pierwszego twojego posta - nie chodzi ze nie wierze. tylko jest duzo fake pregnyla. zamiast 5tyś. łatwo idzie dostac 1.5tyś. ale skoro mowisz ze sam bierzesz recepte i sam wybierasz z apteki to nie ma sie co obawiać.


odpowiedz na zacytowanego posta - więc wydaj kaski troche wiecej i dokup 10k hcg tak zebyś miał razem 20k.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Wojownik00
Zresztą wiadomo że apteczny towar to apteczny... dziwię się niektórym że przy takiej dostępności do recept jaka jest w dzisiejszych czasach kupują koksy od kogoś kogo pierwszy raz widzą na oczy


A może dlatego ze są braki w aptekach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1813
Ok tak zrobie. 10k wbije w trakcie cyklu a kolejne 10 na pct, tylko jak to rozłożyć? 10 shotow e0d po 1000iu bedzie dobrze czy inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
ja pewnie bym walną w 5tym tygodniu 2500 i po 3dniach nastepne 2500

później w 10tym tyg 2500 i po 3dniach nastepne 2500

a 10k zostawił sobie na koncówke w 16tym tyg


ale zapytaj expertów ja tu jestem tylko początkującym



Zmieniony przez - Dannyboy1993 w dniu 2018-07-09 23:00:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1813
Ok dziekówka. Jeszcze gdyby ktoś mógł doradzić czy bić 200mg prolki e5d czy e4d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Wojownik00
Ok dziekówka. Jeszcze gdyby ktoś mógł doradzić czy bić 200mg prolki e5d czy e4d?


nikt ci z expertów nie pomoże juz..

poleciałes z nimi w kulki. oni ci pisali co masz robić a ty ich olewałeś.

wal 200mg e5d.

sklepie cie na pewno. i ciągnij do wyczerpania zapasów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1813
Dzięki kolego, masz szacunaa ! :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omka teraz a kiedys

Następny temat

Badania

WHEY premium