SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4421


moje foty... kiepska jakość, niestety lepszych nie mam.. ale myśle że na początek wystarczą
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3373
Ze wzrostem to jeszcze pewnie urosnie do 21 roku pewnie do 170 czyli cos jak ja Ja akurat nie chce wiecej bo nie chce kupowac 2x wiecej jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4421


kiepskie warunki na siłce.. światła nawet nie mamy ale jakoś sobie człowiek radzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4421


noi jeszcze jedna.. następne będą lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4388
zaebista klata, bary i plecy. ogólnie fajna sylwetka.

Go hard or go home..
Wszyscy popełniają błędy, ale tylko zwycięzcy wyciągają z nich wnioski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
poprosimu: staż,waga,wzrost,wymiary,?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4421
staż 3 lata około, z tym że wcześniej to czysta prowizorka... od jakichś dwóch bardziej profesionalnie.

waga: 70 kg
biceps: 37
klata: 109
brzuch: 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3424
za3 lata ćwiczeń a w tym 2 ,, bardziej profesjonalnie mogło być lepiej

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4421
hehe zawsze może byc lepiej.. ja miałem głównie z masą problem.. jeżeli chodzi i siłe to bez żadnego nastawu jest nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
za3 lata ćwiczeń a w tym 2 ,, bardziej profesjonalnie mogło być lepiej
Co za idio..

Jak na 16 lat jest bardzo ładnie :)wiadome że na początku w wieku 13 lat nie miałeś prawie pojęcia na temat siłowni a na dodatek w tak młodym wieku nie wytwarzasz jeszcze testosteronu na tyle zeby łapać szybko mase. I tak jest dobrze i gratuluje.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8595
ładnie jest, nie ważne gdzie się ćwiczy ważne jak, łap soga!

Krzychu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
zajefajnie jak na ten staz!! bardzo dobrze sie prezentuje wszystko moze dlatego ze jestes niski widac ze przez te 3 lata sie nie obijales.cwicz dalej i nabieraj miecha pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>>>16 lat moje zdjęcia<<<

Następny temat

17 lat. 9 miesięcy. Oceniajcie

WHEY premium