SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat - Plan Treningowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2282
L. przecz. artykułów 23 - tak nie wiele trzeba żeby wszystko wiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
lol S([])G

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87
Witam.Podpinam sie do tego tematu,bo szukam prostej odpowiedzi.Mam 16 lat 187cm wzrostu i 81kg wagi.Ulozylem sobie taki plan:
Poniedzialek,sroda,piatek,sobota: 7.30 rano 10 x 300m ,a o po obiadku o 17. rozciaganie ,trening domatora i a6w.
Wtorek,czwartek:bez biegow tylko trening
Niedziela:tylko a6w.
Moje pytanie to dobry to plan jest czy nie?I czy w moim wieku oplaca sie chodzic na silownie bo moj trener mowi zeby poczekac do 18 lat.A ja jestem dobrze roziagniety tylko ,ze sily nima..Co robic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
to nie jest plan.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 630
eee tam nie szukamłem tylko na forum, ale tez na necie roozne porady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
mowilem do Dosser`a
twojego nie czytalem bo juz byl oceniony.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A, Gabczak, żebyś nie miał kłopotów z teorią to poczytaj sobie posty by Krzych666 tam niezłe rady są. A swoją drogą pompki to nie jest zbyt dobre ćwiczenie na klatę bo przy nich zmęczy ci się przed klatą kilka innych mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a) tekty krzycha sa przewaznie keirowane dla zawansowanych/srednio zawansownych on nie ma podstaowej wiedzy.

b)pompki a zwlaszcze pompki na poreczach to swietne cwiczenie na klatke

licze artykulow przeczytanych pomnuz x100 i bedzie lepiej na 2x. nie radz jak nie jestes pewien.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
a że nadchodza wakacje postanowilem sobie troszke popracować nad swoim ciałem

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Seba moja edukacja nie zaczęła się na tym forum, oczywiście nie chce się z tobą sprzeczać skoro jesteś bardziej doświadczony. Niemniej chyba jemu pompki nie służą skoro może zrobić ich tylko pare? A co do samych pompek to nie widziałem żeby ktoś próbował się nimi przypakować (?) --> przecież pracują całe ręce, które są zwykle słabsze od klatki... wiem że można różne pompki robić ale mimo wszystko nikt nie opiera na tym swojego planu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O PLAN TRENINGOWY!

Następny temat

Biceps- nie rosnie ;-/

Wiecej