SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat... od czego zacząć POMOCY!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
Poradzono mi abym założył temat więc pisze:

Witam! Mam 16 lat. Chciałem przedstawić swój problem i błagam o pomoc, ponieaż widze, iż jest to naprawde dobre forum... Mam 186 cm wzrostu i waże 84 KG. Problem polega na tym że mój brzuch pokrywają fałdy tłuszu i źle to wygląda a rodzice mówią mi że jest wszystko ok co doprowadza mnie do szału bo tak nie jest. Na klate biore może z 50 kg. W zasadzie to nie zacząłem jeszcze z ćwieczeniami na siłowni bo nie wiem od czego zacząć. Chciałbym bardzo mieć fajny brzuch i klate. Moje główne pytanie brzmią następująco; jak powinienien wyglądać plan treningowy dla mnie(siłowy, na mase czy żeźbę) Czy moja waga jest za duża do wzrosu, i czy da się to wszystko osiągnąć bez odrzywek (wiem że potrwa to dłużej)oraz dieta (konkretnie co i jak). Jeśli jest osoba która zna się na tym i może poświęcić kilka minut na odpowiedź to będe niezmiernie wdzięczny bo w tym forum (polecanym) ostatnia moja nadzieja...Jestem bardzo umotywowany do ćwiczeń ale nie wiem od czego zacząć, żeby wszystko było ok a w pobliżu nie mam ekspertów. Tak więc jeszcze raz bardzo proszę o rady i wskazówki dla młodego niezaprawionego w bojach chłopaka... Bo szukam i szukam ale ciągle błądze...Licze na szybką odpowiedź i pozdrawiam wszystkich z góry dziękuje!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wydaje mi się, że tego posta powinieneś napisać w dziale "Trening" - tam doradzą Ci jak trenować na początku(ACT, masa, rzeźba itd). Jeżeli chodzi o dietę no to atakuj dział "Odżywianie", tam Ci doradzą jaką dietę stosować do danego treningu. I to chyba na tyle, powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Dział trening i odżywianie sie kłaniają.Ułóz dietke i trening,a następnie daj do oceny w poszczególnych działach.Jak niewiesz jak to zrobić to w każdym z tych działów u góry masz posty podwieszone(są to te pisane grubą czconką na samej górze).Jeśli chodzi o twoją wage to przeciętnie ludzie trenujący ważą więcej od ciebie przy tym wzrosćie,tylko że mówimy tu o definicji mięśniowej a nie tłuszczowej jaka jest w twoim przypadku

pzdr

a pozatym j/w nie ten dział,choć można ci to wybacz bo widać ze nowy jesteś

Zmieniony przez - mobi89 w dniu 2006-06-30 13:44:02

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IFSA Grand Prix Łotwa 14-15.07.06

Następny temat

Puchar burmistrza w wyciskaniu sztangi leżąc, Warszawa, 22.07.2006

WHEY premium