SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat, split, kalorie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16
Witam
Mam 16 lat ćwicze ok. 3 lat z czego 2 lata to głównie teoria, małe ciężary w domu, teraz siłownia 5 miesiąc z rzedu.
Waga: 81 kg
Wzrost: 185
Małe osiągnięcia:
Klata 80kg
Martwy ciąg: 130 kg
Ohp: 52kg
Nogi: 100kg
Mój plan:
Poniedziałek: Klata+barki+triceps
Wtorek: Plecy+biceps+nogi
Środa: wolne
Czwartek: Klata+barki+triceps
Piątek: Plecy+biceps+nogi
Dieta:
Próbowałem mieć wiele diet, najpierw starałem sie wbić 2800 i co tydzien zwiększać 200-300 kcal i dojść do 3800. Udało mi sie to przytyłem z 75-84kg Potem już nie miałem czasu, z doświadczenia na szybko liczyłem ile zjadłem przez dzień, ale to nie bylo to samo, teraz cięzko mi jesć wiecej niz te 3000-3500 kcal. Nie mam czasu. Aktualnie tak jak pisałem dieta "na oko" ale jem wszystko co moge, ograniczam słodycze i napoje słodkie :)
(oczywiście te 3800 kcal to nie były słodycze czy jakiś syf starałem sie 50% tłuszcze 30% białko 20% tłuszcze)

Pytanie takie, progress jest, idzie powoli... Ale idzie. Czy mój plan jest odpowiedni do wieku, idę w masę, głównie duże ciężary, na każdym treningu 110% czy to dobrze? Proszę też o jakieś wskazówki ;)
Dziękuje.





Zmieniony przez - KrzakuPL w dniu 2018-07-01 02:31:28

Zmieniony przez - KrzakuPL w dniu 2018-07-01 02:33:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13190
Po pierwsze ten plan to nieporozumienie, jeżeli juz chcesz split to nogi zawsze w oddzielny dzien. Nie 110% na każdym treningu to nie jest dobrze, proponuje cyklicznie jechac 4-6 tygodni na maksa potem 4 tygodnie na 70-80% i zapętlasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16
Okej, plan zmienię i zastostosuje twoje porady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Osobiście na 4 dni proponuję podział:

push
pull
x
push
pull

Lub

góra ciała
dół ciała
x
góra ciała
dół ciała

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 kg miesa w 7 tyg.

WHEY premium