SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 min.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy wystarczy ?

cel: redukcja tkanki tłuszczowej .
wspomaganie: dieta.
okres: do wakacji.

Po każdym treningu siłowym 15 min aerobów ( tu prosze o pomoc w ułożeniu cwiczeń.
Jak wiadomo tłuszcz zaczyna sie spalac po 30 min. wysiłku tlenowego czy w takim razie moje aeroby pójdą na marne i nie przyniosą oczekiawanego efeku ?
Mam nadzieje że robienie tych ćwiczen od razu po treningu zmusi organizm do spalania tluszczu ?

co do zestawu treningowego to mam pomysł ( prosze sie nie smiac)
-5 min. schody
-5 min. rowerek
-5 min. twester

wiem że biednie ale nic innego mi do głowy nie przychodzi ..
ja chcę to robić co drugi dzień treningowy na przemian z brzuchem też 15 min ( tu nasuwa mi sie kolejne pytanie czy lepiej jest łączyć aeroby z brzuchem czy dzielić ? )
chodzi mi bardzieje o cwiczenia na maszynach ponieważ u mnie na siłowni koleś nawstawiał tyle maszyn że nie ma zbyt dużo miejesca na swobodny trening typu fitness...




pozdrowienia antonio
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RAF zluzuj. Nie zrozumiales mojego postu, wiec ze mnie zejdz. Przeczytaj jeszcze raz i sie zastanow o co mi chodzilo. I jesli nie dojdziesz do wniosku, ze zrobiles z siebie idiote to znaczy, ze dalej nie rozumiesz tego co napisalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Antonio, po tobie tego sie nie spodziewalam. proces spalania tkanki tluszczowej nastepuje po 20 min., ale tylko jednostajnej pracy aerobowej. Wszelkie przerwy w postaci przejscia na inne urzadzenie zaburzaja caly cykl. Mozesz robic na przemian co trening raz stepper raz rower.
Cwiczenia na brzuszek nie maja zadnego wplywu na prace aerobowa, wiec nie zastanawiaj sie czy laczenie tych dwoch rzeczy ma sens. Najpierw ustaw sobie optymalna diete, poswiec troche czasu na rower, a do brzuszkow dotknij sie dopiero w maju

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki ... dzieki...
dietkę właśnie sobie opracowuje.. jak skończeę to prześle Ci do weryfikacji.

to co od dzisiaj rowerek i step .. po 20 min.

pozdrowienia antonio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Odnosze wrazenie,ze boisz sie tych aerobow.
Zacznij od 30min po kazdym treningu, co 2 tyg.zwiekszaj czas o 5 min.
Pamietaj jednak,ze te cwiczenia prawidlowo prowadzone sa nie mniej wyczerpujace,niz trening silowy.
Caly czas musisz utrzymywac sie na poziomie takiego wysilku, aby moc rozmawiac z druga osoba bez zadyszki, ale z wysilkiem.
Aby spelnic ten wymog, co 2-3min. nalezy zwiekszac badz zmniejszac wysilek.
Jadac ze stala predkoscia i obciazeniem albo wysilek jest za maly, albo po kilku minutach okazuje sie zbyt duzy.Zatem ciagle musisz myslec o poziomie swojego zmeczenia aby nie byl za duzy lub zbyt maly.
Absolutna eliminacja tluszczy i cukrow prostych, lacznie z owocami (poza kwasnymi jablkami lub grappefruitem-po max.1szt.dziennie).
Powodzenia, pamietaj o ulozeniu odpowiedniego skladu tego, co jjesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 607 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4776
Jak sie ma spalanie tluszczu do skakanki...czy musialbym skakac 20min. zeby tkanka tluszczowa zaczela sie palic?
Moze to pytanie wydac sie trochce glupim ale tak sobie pomyslalem bo 20min. tego cwiczenia to zgon totalny a co dopiero dalej skakac...i to jeszcze bez przerwy

Pozdrawiam
lift

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja kiedyś chciałem spalić tłuszcz.skakałem na początku po mniej więcej 5 minut,później wydłużałem i skończyłem na 65minutach bo coś mnie brzuch zaczął pobolewać.od tego czasu już nie skacze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 607 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4776
65 minut...qrcze niezle!

Pozdrawiam
lift

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
nie dziwota ze pobolewal jak wszystko to co jest w bebechu podskakiwalo przez 65 minut. Dobrze ze ci nic nie powypadalo przez jelito grube=)

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 607 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4776
))))

Pozdrawiam
lift

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh śmiejcie się,a ból był paskudny.teraz wolę stepper albo rowerek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na skakance wytrzymuje cos kol 30 min.
to nie jest rewela.
co prawda co jakisc czas zdazaja sie kuchy ale mozna to traktowac jak ciagle skakanie ..
zeby sie przekonac to trzeba sprobowac ..

pozdrowienia antonio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Banany

Następny temat

Spalenie tluszczu

WHEY premium