SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 lat i meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 15 lat wziąłem już 50 tabletek ruskiej mety około
3 miesiące temu. Mam następne 50 i niewiem czy wziąść, czy sprzedać. Podobno meta chamuje wzrost. Chciałbym żebyście podali mi jak stosować ją ( ci którzy sie na tym znają ).
I jakiś dokładny plan trzy dniowy.
dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Sprzedaj to i nie uzywaj mety! 15 lat, jak dlugo trenujesz?
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe na jakie skutki uboczne sie narazasz?
U "doroslych" przy odpowiednim dawkowaniu mozne mete uzyc w miare bezkarnie z naciskiem na "w miare", jednak bedac nastolatkiem mozna zachwiac cala gospodarka hormonalna i procesem dojrzewania.
To prawda ze sterydy moga przyspieszyc zkostnienie kosci dlugich i zachamowac wzrost.
Lepiej sie zastanow, jesli wezmiesz koks w nie odpowiednim momecie mozesz sie dorobic calkiem fajnych cyckow a nie bede wspominal o wachaniach nastroju i depresji.


LIFTER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha byłbym zapomniał co na ochronę wątroby ???.
Przeglądałem kilka artykułów i w jednym z nich było napisane że jakiś SYLIMAROL. Ile kosztuje i czy jest dostępny bez recepty?. DZięks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez recepty , jak chcesz jeszcze urosnąć to nawet nie myśl o metce

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Metka zachamuje Ci wzrost napewno ! Pozatym przykladam sie do slow Liftera. Dac mu wodki dobrze gada Poczytaj soebie przykladowy artykul o skutkach ubocznych :
http://www.kulturystyka.pl/art/metandienon_su.htm

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Czlowieku!!! Dla Ciebie ryz, banany i mleko. Meta to silny srodek a wTwoim wieku branie jej to najwieksza glupota. Wyrzuc (sprzedaj) reszte i zapomnij o sterydach. W tym wieku bedziesz mial przyrostu prawie jak na koksach bez koksow. Spozywaj tylo odpowiedznie ilosci bialka, witamin i mineralow a sam bedziesz w szoku jak mozna rosnac. O koksach mozesz pomyslec za jakies 5-6 lat.

Chlapoaki. Napiszcie mi co to ****a ma znaczyc?! 15 lat to koniec podstawowki. Przeciez to nie jest nawet mlodziez...

"Carpe diem" bo "Panta rhei".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Ja tez kiedys wzialem metke 200 tab. tez mialem 15lat i co kupa wskoczylo mi 10kg na klate 9 kilo wagi a jak odstawilem 9 kilo mi spadlo z wagi i 5 na klate i przez 6 miechuw bolalo mnie serce i to tak bylo ale trzeba by tez wziasc pod uwage to ze szybciej dojzewalem od moich ruwiesnikuw tak mi wykazaly badania juz mialem 185 cm wzrostu i juz wtedy stwierdzilem ze sterydy to nie rozwiazanie. Owszem jak trenujesz juz 8-12 lat i masz tzw zalamanie genetyczne kiedy juz nie rosniesz to wtedy sobie wes, ale nie mete bo to najwieksze szajs(sorka za bluzgi) :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
666 meta nie chamuje wzrostu, przynajmniej nie u kazdego, moj qumpel wzia 200mety w wieku 16 lat i mial wtedy 182cm a teraz ma nieco ponad 17 i ma 189cm wzrostu. Wiec nie u kazdego. Mimo wszystko napewno cholernie szkodzi, wedlug mnie najgorszy SA jaki moze byc nie dosc ze szkodzi na watrobe to ma wszystki inne "zalety" sterydow w ampulkach. Wiec nie ma sensu go stosowac, mniej kozysci niz zalet. Nie polecam!!!

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
W sumie to nie mozesz powiedziec czy mu nie zachamowal wzrostu, mogl by miec np;192cm !? nie?
I tez nikt nie mowi ze jak uzyjesz to nie urosniesz, ale takie efekty uboczne byly obserwowane u nastolatkow i tyle.


LIFTER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Dokladnie Lifter. Chamowanie wzrostu jest tu raczej pojeciem wzglednym.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 593 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11324
marcin niezle ci poszla sila po 50 tabsach 100 na klate to niezly wynik...przy 60 kg wagi

X

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki uboczne

Następny temat

Lekarz dziecięcy

WHEY premium