SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 lat , redukcja prosze o rady odnośnie pojedynczych posiłkow i treningu

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

Ilość wyświetleń tematu: 3035

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Masa ciała

Wzrost

Obwód klatki

Obwód ramienia

Obwód talii

Obwód uda

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

Aktywność niezwiązana z treningami

Cel

Ograniczenia żywieniowe

Stan zdrowia

Zażywane leki

Ograniczenia treningowe

Przebyte urazy

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

Stosowane dotychczas diety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 164
1.mężczyzna
2.15,5
3.70
4.175cm
5.93cm
6.32cm
7.80cm
8.58cm
9. trening wlasnej roboty po 3-4 w tygodniu (starałem sie zrobić interwałowy)
10. Chodze na nogach do szkoły i ogolnie po całej wsi , 2 razy w tygodniu wf
11.zrzucenie około 5-7 kg
12.żadne
13. bardzo dobry
14. żadne
15. nie moge robić cwiczeń obciążających kolana (chodziłem przez 3 lata na crossfit i pojawił sie ból kolan to lekarz zabronił mi obciążać kolana,cos tam w tych kolanach jest ale nie ma sensu sie rozpisywać)
16. zadne
17. przed jazdą na rower i podczas piłem jakis preparat nie pamiętam co to było dokladnie.
18.myśle że tak
19. poprostu ograniczałem sie w jedzeniu (zero słodkiego fast foodów itp)
Liczę na jakies porady co jest wieczorem(wtedy zazwyczaj trenuje) i co rano. Może jakiś inny zestaw cwiczen bo moje chyba nie pasują (6 cwiczen 30 s kazde ,miedzy kazdym 45s truchtu i kilka takich serii)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
A co teraz jadasz, pokaż jak się odżywasz wg tego schematu https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html
I jaki masz trening bo 6 cwiczen po 30 sekund nic nam nie mówi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 164
Sorry ale nie chciało mi sie bawić na tamtej stronce to napisze po swojemu (jeśli to nie bedzie pasowało to sprobuje ze schematem)
7 - jajecznica na maśle/ płatki z mlekiem
miedzy 9 a 14 - bułka lub dwie z szynką i pomidorem(lub kromki chleba) + jabłko + mały jogurt
15 - zupa (ogorkowa , pomidorowa itp , dość mała porcja
17/18 - ryż z kurczakiem/kulkii z samego mięsa/pierś z kurczaka lub od czasu do czasu spaghetti , naleśniki itp(wszystko to robione w domu z produktów z gornej półki, bez jakichś słoiczków czy czego tam jeszcze)
20 - kilka jabłek /pomelo/ granat
21:30 - serek wiejski + plasterek mieska lub dwa

prosiłbym o rade co głownie jesć bo wszystkiego i tak nie wyeliminuje

trening(miedzy 20 a 21):kazde cwiczenie 30s + 45s rest (trucht w miejscu)
cwiczenia : mountain climbers, szybki bieg w miejscu , przysiady , burpees , plank , pompki ( wg chyba za dużo cwiczen , jak bedzie ciepło przerzucę sie na typowy interwał - biegi i jazda na rowerze ale na razie potrzebuje czegoś w domu)




Zmieniony przez - grabarz128 w dniu 2018-03-07 22:21:49

Zmieniony przez - grabarz128 w dniu 2018-03-07 22:22:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94348 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
Musisz policzyc ile zjadasz kcal w kalkulatorach zrobisz to w chwile. I ew sciac z czegos troche kcal lub dodac wiecej jakiegos wydatku energetycznego trening siłowy lub aerobowy
Jestes mloda osoba tak wiec dieta zbilansowana bez cudowania tutaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tobie sie nie chcialo ale innym ma sie chciec pomagac tak?eeeh ta dzisiejsza mlodziez brak slow...wrzuc wg wzoru bo nikt za Ciebie nie bedzie tego wyliczal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 164
jak wrzucic zdj , mam w opcjach tylko wyślij odpowiedź
[edit] ok działa






Zmieniony przez - grabarz128 w dniu 2018-03-08 16:57:15

Zmieniony przez - grabarz128 w dniu 2018-03-08 16:57:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
wszędzie masz 100g, raczej coś nie tak jest, klikasz 2 razy na wartość i podajesz swoją , produkty wpisuj osobno, jak ,asz jajecznice to wpisz ilość jaja jaką zużyłeś do jej zrobienia a pod spodem ilość masła na jakiej ją usmażyłeś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 164
przepraszam ,ale chyba niepotrzebnie zająłem czas ludziom na tym forum , jeśli coś sie nie zmieni przez nastepne miesiące to po prostu pojde do dietetyka , narazie ogranicze to co niepotzebne i bede sie stosował do zbilansowanej diety oraz cwiczył. Myślę ze temat do zamknięcia. Odezwę sie jak bede bardziej ogarniety w takich rzeczach. Dziekuje z góry za zainteresowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94348 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
Od tego masz to forum
Na spokojnie czytaj zadawaj pytania u nas znajdziesz wszystko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Natalijka -Nagrodzona w lutym

Następny temat

Jaką dietę wybrać - Jaki styl obrać

WHEY premium