SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 edycja:IBFA Mr&Ms World-Rzym 2012

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
27 pazdziernika rozpoczynają się już po raz 15: Mr&Ms World federacji IBFA-czyli mistrzostwa świata kulturystów i zawodników fitness.
Zawody potrwaja dwa dni w Ciampino,dzielnicy Rzymu ,w tej samej hali co w zeszłym roku.Miejsce to cieszy sie duzym powodzeniem także wśród innych federacji body building-swoje mistrzostwa organizuje tam także IFBB,NAC i inne mniej znane stowarzyszenia.

Będę już w Rzymie 23 pazdziernika(specyfika tanich linii lotniczych-przeważnie powrót jest po tygodniu ale za to bardzo tanie bilety-6 x tańsze niż normalne rejsowe loty).
Oczywiście się tym nie martwię-będzie znów okazja do zwiedzania tej uroczej metropolii-jakby nie było-kolebki współczesnej cywilizacji i starożytnego mocarstwa.Monumentalne budowle z przed tysięcy lat potwierdzają to na każdym kroku...

W tym roku do IBFA doszły kraje Azji:Indie(1,2 miliarda ludności!-to jest 30 razy wiecej niż Polska) oraz Pakistan(prawie 200 milionów ludności)

W ostatnich latach bardzo zyskała tam na popularności kulturystyka i sporty siłowe-są to rynki na te usługi o niebo wieksze niż cała europa z Rosją .Mimo,że sa to kraje nadal ogromnych kontrastów majątkowych ale są także ogromną ziemią obiecaną dla producentów suplementów i sprzętu sportowego.

Z tych też państw ma przyjechac kilku zawodników i zawodniczek-patrząc na zdjęcia-mogą być grozni w walce o podium.



Impreza konczy sie ok 20-21 wiec myślę że pierwsze zdjecia zobaczycie w ciagu godziny a rano już będą filmy.

Szkoda tylko ,że w Rzymie nie zobaczymy raczej żadnego polskiego zawodnika(a tak dobrze się zapowiadało-było sześciu naprawdę świetnych kulturystów i kulturystek-liczyłem po cichu na kilka medali)
















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
W Wielkiej Brytanii też cieszą się wygrana swojego zawodnika....Daz Hallet,któremu bardzo spodobała się koszulka sfd(czerwona)

http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-dorset-20253638 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Krótkie przypomnienie wydarzeń na Mr World w zeszłym roku.

W kategorii junior do 20 lat zapowiada sie włoski zawodnik:Roberto Flacco...I ma duże szanse na tytuł,bo przeważnie w tej kategorii jest niewielu zawodników.A szkoda-bo nie ma żadnych limitów wagowych i wzrostowych-można tu naprawdę bardzo dobrze się zaprezentować.
Beda też wystepy par-oto jedna z nich.








Zmieniony przez - masti w dniu 2012-10-09 22:14:21




Zmieniony przez - masti w dniu 2012-10-09 22:15:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Nagrody-bardzo oryginalne puchary oraz figurki z terakoty o wysokości ok 50 cm.
Uważni forumowicze pamiętają zapewne przygode Mariusza Czerniewicza-Mr Europa junior z Sapri-przy zdjeciach figurka sie stłukła...
Prezydent Biagio Filizola widząc tak wielką rozpacz naszego rodaka-na drugi dzien ściągnął od producenta podobna figurę....




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Już piszę z Rzymu a dokładnie z dzielnicy-miasteczka Ciampino.
Pogoda jak u nas latem teraz jest 22 stopnie i zero chmur.Jutro ma być 30 st i słońce,słońce....Uwielbiam to...

Lot bez problemu-2 godziny i już sie jest w innym świecie...:)I 5km do hotelu-przystanki autobusowe maja niesamowite-żadnego oznaczenia-tylko kawałek betonu-przypadkiem na to trafiliśmy..
Do soboty zwiedzanie Rzymu a w soboteod 14:00 zawody...Z hotelu jest ok 7 km-trzeba jeszcze trnsport rozpracować...






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Jutro o 14:00 rozpoczynaja się Mr World.
Jestem po 3 dniowych aerobach po 20 km + wieczorami trening na maszynach na barki,najszerszy i klatę oraz biceps triceps wyciąg(nic innego nie bardzo mogę robić-brak dresu.
Mialem też inny problem-mam cały sprzęt i prawie wszystkie ładowarki-zapomniałem tylko ładowarki do lapka-a to duży problem,bo nie miałbym gdzie zdjecia i filmy wrzucać-po 3 dniach udało mnie się skompletować ładowarkę samochodową i adapter ac-i zaczeło wreszcie ładować..Pomógł mnie miejscowy McGyver....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Troche ujęć z Rzymu-na każdym kroku mozna spotkać dowody odwiecznego zainteresowania rzymian kulturą fizyczną-jest ok 500 siłownia każda rzezba,obraz,malowidło nascienne przedstawiające postaci ludzkie też do tego nawiązuje...

Wracając do zawodów-już wczoraj pare ekip przyjechało,m in z Wielkiej Brytanii,Hiszpanii i kilku innych krajów.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387528
super fotki, szczegolnie te fontanny swietnie wygladaja

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Już po pierwszym dniu zawodów-dopiero wróciłem do hotelu:
odbyły się kategorie weteranów poczynając od +65,konkurencje kobiet oraz kategorie klasyczne wg wzrostu i dostosowanej wagi+0,+4 kg,+6 kg(wszystko wg programu na sobote zamieszczonego wcześniej)
Na razie troche zdjeć-mam ich ponad 800 + 2 godziny filmów-Może juro zdarzę cos z video wrzucić-na razie zdjęcia...wg kolejności konkurencji













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
kategoria +65 i +55 lat













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
kategoria weteranów +45 lat













Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 2

WHEY premium