SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14 składkowy test przed treningówek i termogeników -opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93259 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Paczki wysłane ,w każdej terebeczce jest jedna porcja jeśli chodzi o pw
Jeśli chodzi o termo to kazda 1 kapsułka to jedna porcja
W tym temacie umieszczamy TYLKO opisy produktów

.Opisujemy jak zwykle w skali 1-5
1.Nazwa
2.Rozpuszczalność
3.smak
4..Pompa
5..Pobudzenie
6..Ogólne odczucia


jeśli chodzi o termo
1.Nazwa
2.Pobudzenie
3.Skupienie
4.ogólne odczucia

PW
1-Centurion Labz RAGE smak key lime
2-Killer Labz EXECUTIONER smak watermelon
3-Genetech Pharma -HEMO SHOCK smak watermelon
4-APS MESOMORPH smak tropical punch
5-Insane Labz-PSYCHOTIC smak gummy candy
6-USPlabs Jack3d smak green apple
7-Metabolic Nutrition ESP extreme smak green apple
8-Manson smak mixed berry
9-CONDEMNED-Convict smak fruit punch
10-Sparta Nutrition-KRAKEN smak sex on the beach

TERMOGENIKI

SYNADRENE-kapsułki w torebeczce z nr 1
WXN SLIM XTREME w torebeczkach z nr 2
T-5 w torebeczkach z nr 3
PHENTA-XT w torebeczkach z nr 4
Hell Fire w torebeczkach z kapsułkami całymi czerwonymi bez numerka
OXYMAX XT w torebeczkach z kapsułkami bialo-niebieskimi bez numerka
OXY ELITE PRO w torebeczkach z kapsułkami fioletowymi bez numerka na kaps jest nadruk OxyE









Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-03-08 18:56:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Przedtreningówki i splacze tkanki tłuszczowej, czyli popularne termogeniki to dwa rodzaje suplementów diety o dość specyficznym działaniu. Ich zasada działania polega przede wszystkim na pobudzeniu nas odpowiednio w czasie wysiłku fizycznego. Jest to szczególnie istotne dla osób pracujących ciężko fizycznie, psychicznie, wykonujących dwa treningi dziennie, czy będących po nieprzespanej nocy. W takich sytuacjach sprawdzają się one idealnie. Poza wspólnym mianownikiem mają one również różnice w stosunku do siebie. Przedtreningówki zaierają substancje rozszerzające naczynia krwionośne, takie jak: arginina, norwalina, cytrulina, agmatyna, glicerol. Z kolei w skład spalaczy wchodzą związki zwiększające termogenezę organizmu, wspomagając w ten sposób spalanie tkanki tłuszczowej. Wyróżnić tutaj warto: piperynę, kapsaicynę, johimbinę, czy zieloną herbatę.

Często zastanawiamy się, która przedtreningówka lub termogenik jest najlepszy. Z tego też względu powstał ten temat. Testowane w nim będą spalacze i przedtreningówki uważane za najsilniejsze na rynku. W skład testu wejdą:

1. Przedtreningówki:

Centurion Labz RAGE smak key lime
Killer Labz EXECUTIONER smak watermelon
Genetech Pharma - HEMO SHOCK smak watermelon
APS MESOMORPH smak tropical punch
Insane Labz-PSYCHOTIC smak gummy candy
USPlabs Jack3d smak green apple
Metabolic Nutrition ESP extreme smak green apple
Manson smak mixed berry
CONDEMNED-Convict smak fruit punch
10-Sparta Nutrition-KRAKEN smak sex on the beach

2. Termogeniki:

SYNADRENE - kapsułki w torebeczce z nr 1
WXN SLIM XTREME - w torebeczkach z nr 2
T-5 - w torebeczkach z nr 3
PHENTA-XT - w torebeczkach z nr 4
Hell Fire - w torebeczkach z kapsułkami całymi czerwonymi bez numerka
OXYMAX XT - w torebeczkach z kapsułkami bialo-niebieskimi bez numerka
OXY ELITE PRO - w torebeczkach z kapsułkami fioletowymi bez numerka na kaps jest nadruk OxyE

Opisujemy jak zwykle w skali 1-5

1. Nazwa
2. Rozpuszczalność
3. Smak
4. Pompa
5. Pobudzenie
6. Ogólne odczucia

Termogeniki:

1. Nazwa
2. Pobudzenie
3. Skupienie
4. Ogólne odczucia



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Genetech Pharma - HEMO SHOCK
2. Rozpuszczalność 10/10
3. Smak 8/10
4. Pompa 7/10
5. Pobudzenie 7/10
6. Ogólne odczucia:

Na pierwszy ogień poszła właśnie ta pozycja. Rozpuszcza się bardzo fajnie. Smak ok, mógłby być bardziej intensywny, nie czuć chemii. Pompa była całkiem ok, pobudzenie odczuwalne ale nie wyrwało z bamboszy. Ogolnie nadaje się na przedtreningowke, ale nie kupię całego opakowania. Podejrzewam że dwie porcje zrobiłyby lepsza robotę.


Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-03-09 17:10:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Centurion Labz - RAGE
2. Rozpuszczalność 10/10
3. Smak 10/10
4. Pompa 9/10
5. Pobudzenie 10/10
6. Ogólne odczucia:
No co tu dużo gadać. Numer 1 na rynku z pewnością. Póki co nic na mnie lepiej nie działało. Pobudzenie skupienie na bardzo wysokim poziomie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15726 Napisanych postów 17804 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195136
1.Nazwa OXYMAX XT
2.Pobudzenie 2/5
3.Skupienie 2/5
4.ogólne odczucia 2/5
nic specjalnego, jak mocna kawa. Zero potliwości i w sumie zapomniałem że coś brałem. Nie polecam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20678
1. Sparta Nutrition-KRAKEN smak sex on the beach
2. Rozpuszczalnosc srednia trzeba chwile potelepac a i tak zostaje troche prochu 2/5
3. Smak dobry nie czuc chemi 4/5
4. 2/5 z kapci nie wyrywa
5, 3/5 cos jak mocna kawa moze troszke lepiej
6. ogólnie dobre na poczatek przygody, nie bralem zadnych supli kilka lat a jakos mnie nie ruszyło za bardzo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
1.Nazwa : USPlabs Jack3d
2.Rozpuszczalność : 2/5
3.smak 2/5
4..Pompa 3,5/5
5..Pobudzenie 2/5
6..Ogólne odczucia 2,5/5

Na początek poszedł zdublowany Jack3d. Rozpuszczalność słaba bo sporo proszku na dole,smak delikatny,zbyt mało wyrazisty ale nie ohydny ;)
Pompa w 1 połowie treningu nie wyczuwalna, w drugiej zaś taka że znów rozdarłem kurtkę pod pachą , pobudzenia dodatkowego raczej nie za specjalnie czułem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
Centurion Rage
Rozpuszczalność- 5/5 - kilka machnięć łyżeczką i po sprawie
Smak- 4/5 kwaśno gorzka limonka do wypicia
Pompa- 4/5- odczuwalna składniki na siłę i pompujące działają
Pobudzenie- 5/5- tu już mega, odczuwalne, mocne ale nie przesadzone, bez lęków, drżenia, za to spora potliwość i ciśnienie do góry, po trenie przyjemne uczucie bez jakiegoś zjazdu.

Ogólnie, 5/5- na pewno ścisła czołówka, czuć 1,3, jakieś rok temu jadłem całą puchę i odczucia były trochę gorsze, wart zakupu, świetny tren, skupienie, moc i dobry nastrój, bez wqrwu i nerwowości, tego oczekuję. Polecam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
1.Nazwa: Centurion Rage
2.Rozpuszczalność: 4/5
3.Smak: 1/5
4.Pompa: 4/5
5.Pobudzenie: 4/5 może nawet 5/5
6.Ogólne odczucia: 4/5 : smak denny ale rozrobiłem w niecałych 100ml wody co by szybko łyknąć. Pompa konkretna, leciały plecy ale bicki napuchły jakby chciały wyjść :) Pobudzenie i skupienie na treningu na wysokim poziomie i trzymało do samego końca plus sporo po :)
Pomimo dwóch dni z rzędu po 3-4h snu trening bdb jakości, gdybym był wypoczęty pewnie jeszcze mocniej bym odczuł choć i tak było elegancko
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Killer Labz-EXECUTIONER
2. Rozpuszczalność 9/10
3. Smak 8/10
4. Pompa 7/10
5. Pobudzenie 9/10
6. Ogólne odczucia:
Jestem mile zaskoczony. Produkt naprawdę daje niezłego kopa. Numer 2 po centurionie. Skupienie i pobudzenie na bardzo wysokim poziomie. O pompie ciężko mi się wypowiadać gdyż zawsze ją mam czy coś biorę czy nie. Rozpuściło się w miarę ok, jakieś tam pojedyncze dwie mini grudeczki na dnie shakera. Smak ok. Napewno polecę go innym
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7359 Napisanych postów 1515 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 72292
1.Killer Labz-EXECUTIONER
2.Rozpuszczalność: 4/5
3.Smak: 1/5
4.Pompa: 3/5
5.Pobudzenie: 2/5
6.Ogólne odczucia: 2/5
Nie wiem może dlatego ze pierwszy trening po zapaleniu górnych dróg oddechowych
Ale miałem nadzieje że lepiej pójdzie tan trening A tu bez szału


Zmieniony przez - celaxxx w dniu 2018-03-12 20:08:33
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej