SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

14 miesięcy Omnadren - co dalej??

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 30
Waga 120
Wzrost 195
Obwód ramienia 49
Obwód klatki 133
Obwód uda 65
Obwód talii 90
Staż na siłowni 7 lat
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) 250/200/100
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe pierwszy cykl omnadren
Opisz swój plan treningowy poniedziałek klatka triceps, wtorek brzuch,sroda plecy biceps, czwartek brzuch, piątek barki nogi
Cel cyklu masa nastepnie redukcja rekompozycja
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia jestem w trakcie
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) za duzo
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) endomorf-tycie
Stan zdrowia bardzo dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia brak
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) 180 klatka plasko
Wysłana -
Witam Panowie

Jestem od roku i dwóch miesięcy na cyklu opartym na Omnadrenie, jest to moj pierwszy cykl środek jest z apteki więc dlatego zdecydowalem się zacząć od Omki. Pierwsze 6 miesięcy 250 mg tygodniowo potem 500 mg przez 4 miesiące i od około lipca lecę znowu z dawką 250 mg tygodniowo. Z wyników jestem bardzo zadowolony, wyniki lekarskie lepsze niż przed cyklem, libido i samopoczucie na wielki plus, poza okresowym małym trądzikiem na barkach nie mam widocznych skutków ubocznych poza spuchnietą gębą - nie dokońca trzymałem sztywno diety i czesto lubiałem podjeść:)

Pytanie moje o waszą ocene "czy warto" i co o tym myślicie a konkretnie chcę już wskoczyć od jutra na 500mg tygodniowo pociągnąć tak 4 miesiące ok kwietnia podbić jeszcze do 750 mg tygodniowo przez 3 miesiące oraz dorzucić Anavar z Androchem na ostatnie 8 tygodni w dawce 40mg? co o tym myślicie? przez ostatni rok mało robiłem aerobów zalany jestem, teraz chce to zmienić, dociąć się trochę. HCG pilnuję co 6 tyg. 5000j. Dodam że chcę po tych 750 mg wrócić do 250mg i znów kilka miesięcy tak pociągnąć. Wklejam fotki poglądowe sylwetki:

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ankietę działu wrzuć. To co piszesz wydaje mi się dobrym pomysłem, ale mądrzejsi zaraz rozkminią. Proponuje Zrobic badania hormonów orientacyjnie co jakis czas lh, fsh, prolaktyna, progesteron, testosteron, estradiol

PS. Robisz nogi? Wyglądają skromnie przy ramionach, ale to może tylko wina kroju spodni i ujęcia.

Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-01-07 20:39:09
Wysłana -
Ankieta powinna być na samej górze widoczna nie wiem dlaczego się nie wyswietla? ogólnie nogi zaniedbałem przez ten rok tak wszystko u góry 'wystrzeliło' że nogi zostały w tyle muszę nadrobić zaległości w tym roku aczkolwiek czarne dresy i krój rzeczywiście troche je wysmuklają

Zmieniony przez - warszawa.piotr w dniu 2018-01-07 20:46:44
Wysłana -
No trzeba nadrobić, bo 65 mało w udzie przy polmetrowej łapie. Mi osobiście wydaje się, że Twój plan akceptowalny. Tylko trochę bf by się przydało trochę zmniejszyć. Dopiac jedzenie.
Wysłana -
Jak wstawiasz zdjęcia to takie żeby było widać cała sylwetke , bo to co wstawiłeś to raczej na fejsa możesz wrzucać .
Wysłana -
Ile przez te 14 mcy przytyłes ? Sprawdzałeś poziom bf ?
Wysłana -
Amg27
Ile przez te 14 mcy przytyłes ? Sprawdzałeś poziom bf ?

nie sprawdzałem Bf, niestety nie podchodze jak profesjonalista do takich współczynników ile fatu zeszło ile mięsa przybyło, startowałem z wagą ok 110 kg jest 120 kg ale zgubiłem troche tłuszczu to na pewno, na początku byłem bardziej zalany, z boków i brzucha zeszło smalcu co potwierdzają osoby które mnie znają
Wysłana -
e-lite
Jak wstawiasz zdjęcia to takie żeby było widać cała sylwetke , bo to co wstawiłeś to raczej na fejsa możesz wrzucać .

wiem że zdjęcia nie najlepsze sorry za to. Poglądowe raczej na zarys sylwetki...uaktualnie to wkrótce
Wysłana -
Plan całkiem dobry ale ten anavar bym odpuścił, szczególnie w tak niewielkiej dawce. To już lepiej dorzucić metkę lub nie aromatyzujący oral jak turę czy wino. Dodaj go przy mniejszej dawce testa a po zejściu dopiero podbij dawkę.
Wysłana -
ogólnie zamysł ok , 40 mg to takie MINIMUM dla oxy dla mężczyzny szybciej bym obstawał za wyższa dawką i dłużej trochę
redukcja czy masa to dieta nie srodki ,nogi do nadrobienia
Wysłana -
lodzianin1
ogólnie zamysł ok , 40 mg to takie MINIMUM dla oxy dla mężczyzny szybciej bym obstawał za wyższa dawką i dłużej trochę
redukcja czy masa to dieta nie srodki ,nogi do nadrobienia

Dokładnie tak jak piszesz, środki będą dodatkiem bo chcę porządek z dietą zrobić i maksymalnie potencjał Omki wykorzystać. Co do Oxy dawka 60 mg bedzie spoko? o ile wydłużyć oxe - do 12 tyg? bałem się o bebechy stad te 8 tyg.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź